Wpis z mikrobloga

Minęło 5 dni od kiedy Damian Drążek z UcieczkiDoRaju i jego żona Ajdżin wystąpili w mającym miliony widzów filipińskim programie telwizyjnym "Kapuso Mo, Jessica Soho". Już widać tego efekty. Kanał żony Damiana – "Aico Ayrana" z mniej niż tysiąca subskrypcji urósł do kilkunastu tysięcy subskrypcji i cały czas rośnie. Na UcieczceDoRaju też wpadło parę tysięcy subskrypcji, mimo że filipińczycy nic na nim nie zrozumieją. ¯\(ツ)_/¯ Widać, było warto zaprzedać się mediom, które tak wyzywało się wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) I w końcu muszę przyznać, Damian dotrzymał obietnicy, że Ajdżin stanie się jutuberką, aczkolwiek zrealizował ją ze sporym poślizgiem ¯\(ツ)_/¯
#ucieczkadoraju i dla zasięgu #raportzpanstwasrodka oraz #raportzakcji

pelt - Minęło 5 dni od kiedy Damian Drążek z UcieczkiDoRaju i jego żona Ajdżin wystąp...

źródło: comment_1650036304NDtDILSjfzjV9pLd2apE6k.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pelt: ciekawe czy ta komercjalizacja związku wyjdzie mu na dobre. rozpoznawalność może mu utrudnić wynajdowanie przyszłych potencjalnych ofiar. chociaż ludzie są poyebani i dla paru wyświetleń i sławy zrobią wszystko.
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
ciekawe czy ta komercjalizacja związku wyjdzie mu na dobre.

@wataf666: Zwiększenie niezależności Ajdżin (jak np.zarabiający kanał na YouTubie) sprawi, że będzie ona miała coraz mniej powodów, aby trzymać się go i korzystać z jego zasobów. W końcu Damian to stary dziad (z jej perspektywy, ona 19 lat, on 45 lat), który nie mówi jej językiem i ma poglądy, których ona sama nie wydaje się podzielać. I nie ma też urody
  • Odpowiedz
@theLPD: @r333m4k444:
– Damian kilkukrotnie krytykował TikToka na Instagramie, z kolei jego żona jest mocno wciągnięta właśnie w TikToka, patrz poniższa grafika (niestety nie zachowałem bezpośredniej krytyki Damiana skierowanej na TikToka)

mentalna dieta jest tak samo ważna jak spożywcza [czyli nie zatruwaj umysłu mediami oraz głupotami]

– Są jeszcze poglądy Damiana o "plandemi", "nowym porządku świata", spiskowe teorie na temat wojny w Ukrainie itd. które wydają się nie zaprzątać głowy Ajdżin.
– Damian przynajmniej kiedyś krytykował materializm, z kolei jego żona, która żyła dotąd w biedzie zdaje się być coraz bardziej pochłaniana materializmem – wydaje się mi, że jej kanał zmierza w stronę
pelt - @theLPD: @r333m4k444: 
– Damian kilkukrotnie krytykował TikToka na Instagrami...

źródło: comment_1650044935CKwUAMdcaoJZLQnsgklKAJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pelt: moja żona też wierzy w kościół i te całe czary-mary. Ja nie wierzę, a jakoś 20 lat ze sobą żyjemy. Wiadomo - raz jest lepiej, raz gorzej, jak to w życiu, ale rozwodem nie pachnie :)
  • Odpowiedz
tiktok tez niezle skoczyl

@imdb: Zapomniałem o TikToku bo tam nie zaglądam, nie interesuje mnie "machanie rękami", ale rzeczywiście. Kanał na YouTubie to przy tym pikuś. 140 000 obserwujących oraz 1 400 000 polubień, jedno nagranie ma nawet 1 000 000 wyświetleń. Nieźle ¯\(ツ)_/¯ Widzę też, że do swojej nazwy dodała "vlogger", co w sumie śmieszne bo dopiero od niedawna wrzuca swoje gnioty i nie
  • Odpowiedz