Wpis z mikrobloga

@pronter: nom, z nocnymi debilami RTA, RKL i resztą metropolii podkarpackich mam taki problem że pracuje na weekendach w nocy w aucie często i widzę co się dzieje i skutki wypadków też widuje. I takiego co chciał być fifarafa i zawrotke na ręcznym robił, a jak 10 sekund później uderzył babke z dzieckiem na przejściu dla pieszych i go inny taksówkarz musiał po Rzeszowie ścigać też widziałem. Więc zamknij #!$%@? ryj
@venad: nie generalizuje na podstawie blachy tylko gostek do którego odpisałem pisał sobie z innym gostkiem pod innym postem że w sumie to nie są z rzeszowa ale mogą przyjechać sie spotkać i się tu pościgać.

Edit a w sumie to mogę trochę generalizować bo
to moja opinia a mówię ze swojego doświadczenia, z tego co widzę na drogach. A widzę tyle że 85% cymbałów w nocy na weekendach jest na
@BiauekRemover: No to tak też Ci odpisałem w pierwszej wiadomości jak sytuacja wygląda, reszta nie była do Ciebie, bo przyszedł kolega z innego posta, który szuka wrażeń. A sytuacja wygląda tak, że na każdym takim spocie pojawia się policja i wlepia po kilkanaście/kilkadziesiąt mandatów.
Edit: możnaby powiedzieć, że policja szuka #!$%@? do dupy i żyć nie daje, ale jakoś te mandaty są przez tych kierowców przyjmowane ¯_(ツ)_/¯