Wpis z mikrobloga

W tej miejscowości Goroszowanka (tam gdzie ta kikonka bomby i kałacha)jest most


@Konigstiger44: Goroszowanka jest tutaj: 49.341718, 37.527557
A ten zniszczony most który wkleiłeś to ten: 49.343151, 37.548160
To zdjęcie zniszczonego mostu też potwierdza że teren w rejonie Borowa był wcześniej pod kontrolą Ukraińców. Rosjanie trzymali się dotąd lewego brzegu rzeki Oskil.
co znaczy że sporego kontrataku nie było


@cotidiemorior: Moim zdaniem, rosyjska kolumna (być może ta wycofana spod Kijowa, którą pokazywali u Korsa i RT jak jedzie na Izium) uderzyła przedwczoraj wzdłuż prawego brzegu rzeki Oskil po linii Zahryzove - Bohuslavka - Novoplatonivka i nie napotykając większego oporu zajęła Borowe.
Następnie rankiem wczoraj wojska ukraińskie przeprowadziły kontratak od rosyjskiego lewego skrzydła. Otoczyły Borowe i jednocześnie przecięły drogę Novoplatonivka - Borowe dokładnie tutaj:
Thorkill - > co znaczy że sporego kontrataku nie było

@cotidiemorior: Moim zdaniem...

źródło: comment_1649967298fAAbEMVgoz1oVpcAN1UyOv.jpg

Pobierz
Przecież tam będzie taka sama komedia jak na północy


@cotidiemorior: jaka komedia? Rosjanie na północy wycofali się jako gest dobrej woli przed negocjacjami. I to że kontrofensywa pod Izium się udała to też gest ze strony Rosjan ()
ja wiem że mogliście nie mieć jeszcze w szkole odmiany przez przypadki ale bez przesady, dzieci w przedszkolu wiedzą że się głaszcze kotka a nie kotek


@sotilas: jezu znajdzie się Polonista i będzie poprawiał mi końcówki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cieszę się że to umiesz ale ja mam to wywalone ważne że każdy zrozumiał co chciałem przekazać a że ciebie to boli to przepraszam XD