Wpis z mikrobloga

@Kakaowa_donica: Niestety, o ile w Gothic 1,2,3 dużo ludzi mówi o drewnianej walce, to w tych grach akurat dla mnie system walki był świetny. W Risen 1 piranie weszły na sam szczyt swoich możliwości, i zrobili jeden z najlepszych systemów walki w grach ever. A potem coś, nie wiem co poszło nie tak, i od Risen 2 klepią tak nijaki system walki, że odechciewa się grać.

Elex to taki jeden wielki
@Kakaowa_donica: No nie jest to jakaś wybitna gra, ale potem się rozkręca i nawet przyjemnie mi się grało. Najbardziej boli takie niedorobienie - praktycznie pusty świat, właściwie nie warto nic eksplorować bo znajdujesz i tak tylko jakieś srajtaśmy i fajki, dialogi jakieś takie niespójne momentami, itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vaerlin: Dokładnie tak się czuję jak w to gram. Teraz popycham wątek główny, bo w ogóle nie zależy mi na eksporacji i robieniu większości zadań pobocznych. A szkoda, bo na początku świat wydawal się super napisany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vaerlin: u mnie still rozdział I i dopiero teraz wybieram frakcję. Zadania poboczne u berserków wszystkie już zrobione i w Mieście Pod Kopułą też. Teraz, żeby pchnąć fabułę, dołączam do kleryków i rozpoczynam drugi rozdział ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję że zaskoczy w końcu