Wpis z mikrobloga

@Jelony: jeszcze sobie to w instrukcji potwierdź że jest taka możliwość, ale na wprost ale wyżej jest mimo wszystko lepiej, bo hałas i podmuch gorącego powietrzna od niego na szafce przy łóżku będzie #!$%@?ł, sam przerabiałem takie ustawienie
  • Odpowiedz
@levzor: bedzie wysoko, o wiele wyzej niz glowy przy lezeniu na lozko, po prostu na wprost bedzie ciezko chyba ze wymysle jakas sprytna konstrukcje nad lozkiem nie wymagajaca przykrecania niczego do sciany/sufitu
  • Odpowiedz
@Jelony: jak wyżej to będzie git tylko sobie na pewną tę korekcję potwierdź. ja jak kupowałem projektor z 5-6 lat temu to za korekcję poziomą trzeba było zapłacić 1000-1500zł więcej. Może czasy się zmieniły i poziomą już dają w standardzie.
  • Odpowiedz
@Jelony: jakies drozsze pewnie tak bo maja fizyczna mozliwosc, cala reszta to robi softem i sie traci pixele, jeszcze chyba nie widzialem zeby to dzialalo
o jakies 3 stopnie pewnie mozna w chinczyku przechylic fresnela, przy projektorze na stole z przodu pewnie to ma jakis sens bo mniej zaslania
  • Odpowiedz
@CherryJerry: @levzor: @levzor: @rafalkosnozawszenapropsie:

Już mam od tygodnia ale dam info dla potomnych, że się udało. Kupiłem Philips NPX642 ze sklepu zwrotu (tylko raz odpalony) za 1000zl i działa świetnie. Jedynie wada, że głośny, ale idzie przywyknąć jak na ten budżet. Podsyłam 2 zdjęcia, pierwsze jest zrobione z samego środka obszaru wyświetlania gdzie widać jak bardzo odchylony jest projektor od środka (odległość wyświetlana to
  • Odpowiedz