Wpis z mikrobloga

TL:DR podszedłem ot tak do dziewczyny, która mi się spodobała i nie żałuję kompletnie.

Hej, sytuacja z dzisiaj...kurczę ...

Przed tańcami jechałem samochodem i jechała za mną dziewczyna, patrzyłem na nią we wstecznym lusterku i się uśmiechnąłem - wyglądała bardzo sympatycznie. Miałem jeszcze jakieś 10min na myjnie, więc skręciłem na światłach - mi zapaliło się pomarańczowe, ona została na czerwonych (w głowie: nieeeeee).

Auto umyłem, nie szczędziłem kasy - niech się błyszczy no i wyjeżdżam z myjni....cholera - stoi na pierwszym stanowisku i myje...uśmiechnałem się do siebie - ujechałem 5 metrów...zatrzymałem się...CH*J COFAM

cofnąłem, zaparkowałem - poczekałem minutę aż jej się skończyło mycie, żeby jej z aktywną lancą nie przerywać - skorzystałem z chwili gdy poszła znowu załadować automat...wdech iiiiii:

"widziałem Cię na światłach...spodobałaś mi się, no i teraz zrządzeniem losu jesteśmy na tej samej myjni, więc nie mogłem tego odpuścić i chciałbym Cię zaprosić na kawę, a że się spieszę na tańce to możesz mi podać numer telefonu jeśli chcesz"

ona banan na twarzy, lekkie zawstydzenie "....yyy...raczeeej nieeeeeee" :P - ummm przyznaję, trochę mnie to zbiło z tropu, powiedziałem tylko z uśmiechem zawodu że "rozumiem..no trudno nie przeszkadzam"

a ona jeszcze na odchodne z uśmiechem - "ale życzę miłego dnia"

Trochę sam siebie zaskoczyłem - przystojniakiem nie jestem, no i gdzieś chyba przyszło mi to z większą swobodą. Pamiętam, że w życiu takich sytuacji gdzie chciałem podejść i tego nie zrobiłem miałem przynajmniej dziesiątki. Warto się przełamać, bo w sumie nic się złego nie może stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podrywajzwykopem #zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder #przegryw
  • 50
@MatthewV3: coś Ty...naprawdę myślę, że to trochę zależy od drugiej strony też. Ta dziewczyna kompletnie nie dała mi do zrozumienia, że zrobiłem coś głupiego. Myślę, że ten szczery uśmiech serio jej poprawił humor, mnie również zresztą - ale spory niedosyt oczywiście
@Mr0K: człowiek się odważy i przełamie, a wykopki i tak go zjada ze swojej piwnicy. Nie przejmuj się nimi ja Ci zazdroszczę bo jestem osobą która " w myślach osiągnęła wszystko" ale nie potrafi wydusić z siebie słowa szczególnie przy kobiecie. Także gratuluję i życzę kolejnych małych sukcesow.
@Faynem: Heh...no problem jest taki, że okoliczności były jakie były - ja już byłem spóźniony a dziewczyna na myjni. Ona z lancą w dłoni więc w sumie słaby czas, żeby kogoś zagadywać na dłużej, a poczekać do końca mycia dla mnie było nierealne :)

nie no każdy ma prawo do własnego zdania ;) Na 100% można to było rozegrać lepiej!
"....yyy...raczeeej nieeeeeee"


@Mr0K: pamiętaj mirek, jak to mówią największy na świecie #cope kołpiarze czyli #pua - nie ma porażek, to tylko doświadczenie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Na pewno teraz czujesz się jak gówno, ale znajdziesz 1000 powodów żeby sobie zracjonalizować, że to ona straciła, a nie ty ( ͡°( ͡
Pobierz
źródło: comment_1649881413cWLkr5vB6Xqw0LOPZylLZG.jpg