Wpis z mikrobloga

Zostałem zaproszony na obiad w święta do mojej dziewczyny. Jako, że pierwszy raz poznam jej rodzinę - co mam zabrać ze sobą? Wino? Kwiaty dla matki? Cholernie się stresuję, chciałbym dobrze wypaść - a nigdy nie miałem zapoznania w święta z rodzicami kobiety - więc totalnie nowa sytuacja. Ona mówi, żebym wziął tylko wino - ale czy nie za bardzo "goło"?
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@KajkelMors: winko git, jak piją alko w święta, cobyś faux pas nie popełnił, a tak to nie przesadzaj z itemami na "prezent". No i staraj się normalnie do tego podejść. To tylko jej rodzice ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@KajkelMors: Jak Ci zależy na dziewczynie i efekcie to bierz kwiatki dla matki, wino lub whisky dla ojca.
Dziewczyny swojej nie słuchaj - ona traktuje to jak wyjście do rodziców, takie "nic takiego".
Jednak Ty będziesz tam robił "pierwsze wrażenie", a takie robi się raz! Powodzenia :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KajkelMors: przede wszystkim - własnoręcznie z dziewczyna zrobione pisanki. Mazurek też będzie git. Świecenie nie jest obligatoryjne. Dla kandydatki dla teściowej bukiet tulipanów.
  • Odpowiedz
Dziewczyny swojej nie słuchaj


@aliali22b: dokładnie, niech nie slucha dziewczyny tylko lepiej wiedzącej losowej lasce z portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz