Wpis z mikrobloga

HILL CLIMB RACING 2- czyli jak z kultowej gry zrobić totalnie #!$%@? szajs :)
-pay for win
-w tej grze nie da się „zarabiać”. Gdy objezdzisz swoje trasy i wiecej nie jestes w stanie to nie zarobisz na kolejne ulepszenia
-gierka oszukuje: czasami są na drodze jakies przeszkody w postaci beczek itp, ale tylko DLA CIEBIE, jesli jedziesz ostatni to komputer magicznym sposobem zostawia je na swoim miejscu
-absurdalne poziomy trudnosci. Nie da się w pewnym momencie juz konkurowac z komputerem ktory jest nieomylny.

Ocena tej gry ma google 4,6 to jakas jawna kpina. O ile grafika i dynamika super, to same oszustwa gry są nie do przyjęcia. #gry #android #ios #hatfu
Czyste_Buty - HILL CLIMB RACING 2- czyli jak z kultowej gry zrobić totalnie #!$%@? sz...

źródło: comment_1649840167q2amds2yAsLw4xJmcZH62C.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@inzynier_robert: Tutaj wprawdzie jest księżyc ale NIE DA SIĘ zarobić tam kokosów. Szkoda bo to była jedna z najbardziej czadowych gierek.
A te płatne pakiety to tez kpina. Wydaj z 50 zeta na te kryształy, za ktore mozesz co najwyzej kupić kilka ulepszeń. Zeby konkurować z komputerem musialbys chyba srednią krajową na to wywalić xd
  • Odpowiedz
@Czyste_Buty: chyba przesadzasz. Nie wydałem ani jednego grosza na tę grę a mam z 3 pojazdy wymaksowane. Do tego niezle partsy. A jest to dla mnie gierka „kiblowa” więc jeden wyścig na pare dni powiedzmy.
Co do konkurentów. Z tego co wiem to są zaczytane trasy innych graczy. Wiec każdy ma swoje przeszkody. Beczki itd.
Zagraj ze znajomym to się przekonasz.
Moze zle dobierasz pojazd pod trasę?
  • Odpowiedz