Wpis z mikrobloga

Pracuje sobie zdalnie, hajs nie taki zły, ale czasu mam dosyć dużo a zbieram sobie na dom więc postanowiłam poszukać pracy stacjonarnie, bo obecną pracka to raptem 2-4h pod wieczór. Efekty?

1 Rekrutacja, jesteśmy pod wrażeniem, dziękujemy że pani przyszła, do tygodnia damy znać niezależnie od wyniku rekrutacji - cisza do teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Idę na spotkanie typ mi nawet ręki nie chciał podać a był to mój niedoszły przełożony, na końcu spytał czy mam jakieś pytania to spytałam czy zobaczę miejsce pracy, na co on z zażenowaniem, że po co chce oglądać miejsce pracy? Cyt. Przyjdę w poniedziałek, podpisze umowę i wtedy sobie będę oglądać stanowisko pracy do woli XDD

3. Wczorajszy temat, dzwonię że jestem zainteresowana, gość mówi Oki, to umówmy się na środę na 9, mówię Oki, do zobaczenia. Wczoraj o godzinie 21 wysłał mi smsa że odwołuje spotkanie bo zakończyli rekrutację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiedziałam że szukanie pracy stacjonarnej to taki rak obecnie xD niech się dzieje życia cud Mirki, miłego dnia ()

#polska #praca #pracbaza #truestory
  • 5