Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
No i fajnie się ten Wrocław zapowiada, mega otwarci i mili ludzie, trochę korki po 15 ale ogólnie dużo dziś ugrałem xD
W ogóle to wychodzę z auta, pytam chłopaczka który w ogródku piwnym mył stolik, i czy parking w tym miejscu jest darmowy. On taki neptyk trochę nie zrozumiał więc powtórzyłem pytanie. Obok siedzieli sobie przy jednym stoliku dziadek 60l, jakiś Seba i Karyna którą odpowiada że tak darmowy. Dziadek (chyba po paru piwach) mówi że jesteśmy we Wrocławiu i tu jest tak dobrze ze za nic nie trzeba płacić bo są bliżej Europy i tu jest dobrobyt, dodał jeszcze ze 100 km i w innym kraju się jest XDDDD
Ja powiedziałem że wiem O co chodzi i bardzo zazdroszczę ludziom którzy mieszkają we Wrocławiu. Spytał się mnie skąd jestem to mówię że pochodzę spod Bieszczad a mieszkam w Rzeszowie. Pan posmutnial i powiedział że mi bardzo współczuję po czym spytał czy kojarzę Przeworsk. Ja ze No pewnie. A on że trzeba tam uważać na tramwaje bo są niebezpieczne (XDDD) we trójkę się zaśmiali więc dodałem swój firmowy kawał o tramwajach i pierwszym pobycie we Wrocławiu (lub innym mieście gdzie są tramwaje, zmieniam wersję w zależności gdzie jestem) i dziadek z Karyna i Seba srogo skisneli #heheszki dziadek powiedział że dobre i musi zapamiętać xD pożegnałem się i poszedłem do pokoju z bookingu xD
Widać że we #wroclaw ludziom się lepiej żyje bo randomowi ludzie posmieszkują i zagadają a nie to co w #rzeszow gdzie ludzie są wiecznie #!$%@? i biedni.
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@joolekk: w sumie to taki kawał anegdotka xD
Kiedy pierwszy Raz bylismy za dzieciaka na zawodach we Wrocławiu, trener nas wziął na miasto na wycieczkę. Był z nami taki nierozgarnięty Maciuś który nigdy nie był dalej niż w Rzeszowie.
Trener mu powiedział że jak usłyszy dzwonek to żeby nie klękał bo to nie procesja tylko tramwaj podjeżdża na przystanek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Middlesex: słyszałem, dlatego wolałem się upewnić na 100%,poza tym jeżdżę po budowach więc zawsze mam gdzie zaparkować przy / na budowie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Iudex: nie no. Nie wydymali bo wyszedłem teraz sprawdzić i nie ma parkometru. Na booking też gość mówi że za free.
Choć by nawet to #!$%@? bo to służbowe więc w następną delegacje koszta przerzucę XD