Wpis z mikrobloga

@Thunderball: lepiej jakiś alarm z powiadomieniem, można użyć starego telefonu z Androidem :) dzwi jakie by niebyły to mogą zostać sforsowanie lub wejdą do sąsiada i rozbiją ścianę:) Co do samych dzwi kiedyś dużo wymienialiśmy instalacji w piwnicach i standardem było że czasem nikt się w piwnicy niepojawial mimo hałasów więc same dzwi to słabe zabezpieczenie.
zamontować alarm z powiadomieniem do domu


@Bad_Wolf: jedyne co Ci to da to rozmazany obraz zamaskowanego ryja, który wynosi Twoje zabawki.

@Thunderball: Zanim Ci to ukradną znajdź na to bezpieczne miejsce, serio. Co byś nie zrobił to zawsze może znaleźć się mocniejszy od Twoich zabezpieczeń i później będziesz sobie pluł w brodę, że jednak trochę kasy straciłeś.

Mi się włamali do #!$%@? na półpiętrze - generalnie te łachudry wzięły nawet
ale co mi da alarm jak mi dzwigną rowery warte pewnie z 30k przy dzisiejszych cenach. o wartosci sentymentalnej i roboczogodzinach poświeconych na tuning nie wspomne. często wyjezdzam na weekend, w pracy siedze długo a klatka w ciągu dnia jest często otwierana bo dziady wietrzą sobie korytarz jak gotują jakieś kapuśniaki czy inne kimchi.
monitoring jest ale z kamery 1080p moge co najwyzej odczytac godzine zajscia. sąsiedzi maja drzwi drewniane i ich