Wpis z mikrobloga

Jak wygląda Selgros pod względem cen w stosunku do innych sklepów? Lubię duże sklepy z dużym wyborem i w południowej części Wrocławia to chyba największy sklep?

#wroclaw
  • 14
@Murasame: Robię w Selgrosie zakupy od momentu jego wybudowania, kiedyś jeździłem do Długołęki, teraz mi się nie chce, to na Krakowską ;) średnia krajowa. można upolować niezłe promocje, ale gdzie ich nie ma? Jak dla mnie bez różnicy czy Selgros, czy inny DUŻY sklep. Na plus, i to duży, dla Selgrosa to przestrzeń w sklepie, duży wybór ryb i mięsa b. dobrej jakości i chyba ich wszystkie możliwe rodzaje.
a jak jest teraz z zakupami tam jako osoba fizyczna? Bo dawno sie nie interesowałem tematem, a wiem że kiedyś była lipa


@niemaszkonta: żaden problem. w punkcie informacyjnym - koło wejścia głównego, zgłaszasz chęć wyrobienia karty, wypełniasz dokumenty na miejscu i oddajesz pracownikowi. w ciągu 7-10 dni masz kartę do odbioru, wysyłają powiadomienie sms/email. Tak było do tej pory, może teraz jest szybciej/sprawniej.
@Murasame jak zakładałem w październiku przez aplikację to i tak musiałem podejść do informacji, żeby aktywowali, podpisać jakieś dokumenty i oczywiście dostałem fizyczna kartę.
@Murasame: ceny w Selgrosie są horrendalne, w ogóle nie porównywalne z Auchanami, Lidlami itp, nie wiem kto to pisał tam wyżej, że są ok. Cola dwulitrowa prawie 9zł, Laysy po prawie 6 (gdzie w biedrze 4.50) itd. Pewnie są produkty tańsze, jest też na pewno duży wybór, np tylko tam kupuję Kiełki Fasoli Mung w wielkim opakowaniu taniej niż w malutkim w innym markecie. Więc zależy co Cię interesuje.
Kartę wyrabiaja