Wpis z mikrobloga

Dostałem powiadomienie o możliwości zakupienia Steam Decka (512GB/3100pln) i się zastanawiam czy w to iść. Gram mało, kompa mam z 3080 (akurat do obskoczenia po 20min dziennie FH5), więc raczej nie docenię. Warto?

#steamdeck
  • 15
@ujdzie: imho nie. Znajomi są rozczarowani. szumi to to, kloc wielki bateria taka se a i bedziesz sie kopał z ustawieniami i emulatorami jak bedziesz chciał zaznać wątpliwej przyjemnosci doznania namiastki switcha czy innych konsol. ot kolejna próba wepchnięcia pc do kieszonsolki. jako casual olej to, kup sobie tańszego switcha jakąś gierke typu mario odyssey i bzikaj ¯\_(ツ)_/¯
@ujdzie: No właśnie dla mnie jest genialny bo w ciągu 3 sekund gram dalej w to co grałem 2 dni temu. Kilkam przycisk aby wyłączyć z uśpienia i jestem w grze, a nie włączam komputer, włączam steama, włączam grę, przeklikuje aż się załaduje i wczyta save
@MtEverest: @PhobosX: Jasne jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°) żebym jeszcze tego nie testował. Dostaliście kolejnego gpd win 3 tylko z linuchem i nakładkami i próbujecie uspokoić sumienie że jest lepszy jak dedyk. z tutków na YT miętosicie te yuzu jak chcecie pograć w switchowe gry i wachlujecie ustawieniami jak po*ebani i że niby jest spoko. co kto lubi no ¯\_(ツ)_/¯ u mnie na steamie 300 gierek
@MtEverest: takim tekstem podważyłeś całą ideę tej całej akcji z etykietowaniem gierek i to co robi valve. a na switcha się nie uparłem ale zaproponowałem casualowemu opowi jako alternatywe więc się tego trzymam bo sam też nim jestem, i mam nieszumiącą kieszonsolkę na 20 minut dziennie, taniej.
@PhobosX: ziew. Co ty tam wiesz... zelda jedna z najlepszych gier wszechczasów, kolejne premiery zdobywają świetne recenzje. Kirby, Mario, metroid dread. Ceny nie odbiegają od tych na inne platformy. Te bezpośrednio od nintendo akurat trzymają cenę po ~230 PLN za taką cenę są gry na xboxa, PS, PC i wszędzie indziej. Dodatkowo te kupione na switcha w wersji pudełkowej schodzą na pniu w razie chęci sprzedaży. Są też promki, tańsze i
@LuckyLuke_2776: Wiem bo grałem - zelda wciagnela mnie na cale 45 minut. Frędzlu jeden mam więcej gier i byłem właścicielem wielu różnych konsol i sprzętów wszystko kupione za swoje - nie od tate. Nie będzie mnie oceniał byle kto, w dupie byłeś gówno wiesz.