Wpis z mikrobloga

Witam szanowne grono tripowiczów,
mam za sobą kilka tripów na LSD i grzybach (nie były to dawki heroiczne) ,powoli przygotowuje się do tripu na DMT, wobec czego mam kilka pytań.

1. Jak wygląda sprawa z tolerancją? Kiedy będę mógł powtórzyć trip?
2. Czy występuje tolerancja krzyżowa z psylocybiną, LSD ewentualnie inną substancją?
3. Od jakiej dawki zacząć?
4. Z jakiego naczynia palić? Czy może waporyzować? Mam wapka Fenix mini, ale on mi służy do waporyzowania trawy i nie chcę go zniszczyć w żaden sposób.
5. Jak można porównać intensywność DMT z np. LSD? W sensie jaka dawka DMT będzie odpowiednikiem np. 200 ug

#narkotykizawszespoko #dmt #lsd #grzyby #psylocybina #psylocybycontent
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jakub172:

1. tak wchodzi, ale i tak DMT zadziała dobrze na tripie na LSD czy psylocybinie. Changa tym bardziej. W sumie to możesz palić DMT raz za razem, ale nie wiem czy będziesz chcialxD

2. j/w DMT raczej osłabi next trip na
  • Odpowiedz
1. Jak wygląda sprawa z tolerancją? Kiedy będę mógł powtórzyć trip?


@jakub172: Z moich doświadczeń praktycznie nie ma tolerancji, i po lądowaniu, możesz przygotowywać kolejny raz. Niektórzy w necie piszą o 2h odstępu, może to kwestia organizmu.
Co do tolerancji krzyżowej, to niektórzy używają dmt na peaku lsd i działa bardzo dobrze, wiec raczej tolerancja krzyżowa jest znikoma, a jeśli nawet to trwa 2h, nie ;)

4. Z jakiego naczynia palić? Czy może waporyzować? Mam wapka Fenix mini, ale on mi służy do waporyzowania trawy i nie chcę go zniszczyć w
  • Odpowiedz
Co do 3 pytania - czyli najlepiej najpierw kapkę na spróbę, a potem pełną #!$%@?ą? Nie lepiej stopniowo, biorąc pod uwagę, że i tak będę regularnie tripował? (O ile mi się spodoba xd)


@jakub172:

Ja zacząłem od małych dawek, paliłem changę. Nie pamiętam jakie stężenie alkaloidów było więc dawek nie podam.
Ta mała dawka i tak zabrała mnie daleko więc trudno mówić tutaj
  • Odpowiedz
@jakub172:
1. kup na aliexpress Yocan Evolve Plus i do tego Ceramic Donut Coils
2. nasyp 30mg, wciśnij na chwilę przycisk żeby stopić proszek
3. przykręć resztę części
4. ciągnij powoli całość podczas jednego dużego wdechu metodą pulsacyjną (2 sekundy trzymasz guzik, sekundę puszczasz) żeby nie spalić towaru, chociaż i tak nie powinien się spalić
5. trzymaj dym w płucach jak najdłużej (po chwili przestaniesz czuć, że masz płuca)
  • Odpowiedz
@jakub172
Tolerka na DMT właściwie nie istnieje z biologicznego punktu widzenia
Rick Strassman w swojej książce opisuje badania nad dmt i respondenci tripowali po 3-4 razy dziennie raz za razem równie intensywnie tylko no
Taki trip to jest wielki odlot ja bym po jednym musiał dużo odpocząć
Czy dmt wyrabia tolerke na grzyby albo LSD? Nie wiem tego
Sam nie próbowałem, ale też słyszałem, że nie da się tego porównać do innych
  • Odpowiedz