Wpis z mikrobloga

@malyyoda: rpcs3 + nopaystation... tylko w sumie w tej konfiguracji, nawet te oryginały Ci niepotrzebne ( ͡º ͜ʖ͡º) - ale jeśli chcesz uczciwie podejść do sprawy, to ściągnij tylko to co masz kupione.

Aha no i emulacja nie wszystko pociągnie - jeśli masz jakieś Unchartedy czy inne Last of Usy - to gorzej. Wtedy innej drogi nie widzę - zostaje używka PS3.
@malyyoda: Polecam - dodatkowo bardzo łatwo jest zrobić jailbreak, a wtedy to hulaj dusza, piekła nie ma :)

Aha i protip - nie wiem jak z cenami teraz, ale jak ja kupowałem, to dużo bardziej opłacało się kupić używkę z małym dyskiem + dysk osobno. Sama wymiana jest bajecznie prosta i PS3 Ci ogarnie nowy dysk i sformatuje. Także sprawdź sobie, czy taniej nie będzie takie kombo ;)
@liadan dzięki, miałem kiedyś ps3, 12gb do tego kupowałem dysk 250:) nigdy bym nie pomyślał, że zamiast sprzedać ps4 i polować na ps5 będę wolał dokupić starszą konsolę:)
@malyyoda: PS3 ma mnóstwo świetnych gier, ja sam ogrywam sobie teraz Splatterhouse ;) Szczególnie jeśli lubisz slashery, to nie ma lepszego sprzętu - w następnych generacjach ten gatunek niestety podupadł i dawno nie wyszło nic ciekawego.
@liadan ale ogólnie działa pobieranie zakupionych gier że stora itd? Bo na PS3 ostatnio grałem z 6 lat temu, nie chce nic kupować tylko czy ogólnie mogę pobrać to co kiedyś zakupilem, i grać póki jestem zalogowany?
Kurczę akurat nie mam pod ręką teraz konsoli, żeby sprawdzić - będę miał dopiero po świętach. Ale tak, wszystko powinno banglać - ostatnio mieli jakiegoś buga ale chyba naprawili.

Na pewno powinno się dać ściągać kupione gry, gorzej z kupowaniem nowych - przez stronę już się nie da, ale przez appkę na ps3 chyba jeszcze można.

W razie W - jailbreak + nopaystation, ew. w najgorszym przypadku - jailbreak + torrenty. Generalnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ja do swojego slima włożyłem za 55zl Samsunga Evo 120gb dla szybkosci menu xmb i niższych temperatur , a cały content trzymam na domowym serwerze - gry cyfrowe i zgrane obrazy ISO , wszystko ładnie jest wykrywane, tagowanie i uruchamiane po lanie bez żadnego instalowania. W sumie ponad 2tb kopii się nazbierało.

Jednak konsola to nadal stabilniejsze rozwiązanie niż rcps3, zwłaszcza zadbany slim z ssd bez używania napędu,.który nie będzie straszył wyjacymi