Wpis z mikrobloga

Człowiek który oddał śledztwo Putinowi i Szojgu, po czym przyjął ich wersje wydarzeń. Jeżeli zobaczę Tuska wyprowadzanego w kajdankach to jestem chetny płacić za kajzerke po 20 zł. Swoją droga czy za rządów rudego, jakaś decyzja została podjęta w Polsce czy wszystkie w Brukseli, Berlinie i Moskwie? #bekazpisu #bekazopozycji #polityka
Pobierz Emile - Człowiek który oddał śledztwo Putinowi i Szojgu, po czym przyjął ich wersje w...
źródło: comment_16496753917ybhrG9GPLKbL4QOkmg43j.jpg
  • 12
@Emile: Jak dla mnie to mogliby ogłosić, że Tusk dobił Kaczyńskiego resorem z lewego tupolewowego koła. Polacy mają w dupie katastrofę smoleńską, chcą normalnie żyć i przestać słuchać wysrywów o zabiciu elity czy to w Katyniu 1940 czy w Smoleńsku 2010
@Stallion45: Dla starych bab to najważniejsza informacja ich życia. Kto zabił ich ukochanego prezydenta.
Nie inflacja, nie koszty życia, nie to że żrą najtańszy chleb, bo ten z piekarni jest za drogi.
Spoczną dopiero jak usłyszą, że Tusk jest winien. Moja babcia tak autentycznie myśli (i ciotka z wujkiem pod jej egidą zbliżają się do 60tki)