Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki pytanko mam z zakresu finansów: Jestem studentem i jak to wygląda z udzieleniem rat 0%? Próbowałem fakt drogi zakup zrobić 3,5tyś i żaden bank mi nie dał na allegro rat 0%.

I teraz sytuacja wygląda tak, że głównie to jestem na utrzymaniu rodziców + sobie tam grosze dorabiam w pracy na umowę zlecenie + mam kartę kredytową z wysokim limitem, i jak sądzicie co może być przyczyną odmowy? To że nigdy nie brałem nic na raty, to że mam kartę kredytową czy też to, że wpisałem zbyt niskie dochody? Bo właśnie myślałem, że jak już długo mam kartę kredytową to na mi zbuduje zdolność kredytową ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#raty #bankowosc #bankowosc #finanse #bank

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625325882a62265c75469dd0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
OP: @userrrr: No właśnie akurat kartę kredytową mam długo - chyba 3 lata z wysokim limitem

@Znowmuszewymyslec: No jako dochód wpisuje ostatnią moją wypłatę. Jeszcze zastanawiam się czy alimenty które dostaje to zaliczają się i ew. dodatkowe pieniądze które dostaje od rodzinny czy nie. Karta oczywiście spłacana i jest z normalnego banku a nie parabanku.

@tomasz3: No to fakt akurat bo to praca gdzie ile wypracuje tyle dostaje
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jeśli wpisujesz że masz umowę zlecenie do np. 06.2022 a kredyt chcesz do 12.2022 to masz odpowiedź, jeśli wpisujesz że okres umowy w jest krótszy niż długość umowy.
Być może jak masz duży limit na karcie to już ona Cię wyjątkowo drenuje jako zdolność.
Dużo hipotek bez dokładnych danych.
Pamiętaj aby nie mieć dużo (3) zapytań o kredyt gotówkowy/na rzecz bo wtedy widzą duże ryzyko.