Wpis z mikrobloga

@Ma5TeR: Nie polecam lloyds ukradli mi moje pieniondze chamy potem oddali ale ile nerwów się najadłem to moje, dlatego przeszedłem do barclays
  • Odpowiedz
Najlepiej wplacaj na btc-e przelewem bankowym. Minimalna wplata €2k ale przynajmniej dochodza w rozsadnym czasie i nie musisz na bitcurex kupowac btc.
  • Odpowiedz
@teemo: Ale dziś w nocy banku nie zmienię przecież. Swoją droga też nie lubię LLOYDSa, serwis internetowy najgorszy jaki widziałem, potwierdzenie przelewu poprzez rozmowę telefoniczną. Jednak był to jedyny bank który zaraz po przyjeździe do UK zakładał konto bez pytania.
  • Odpowiedz
@Ma5TeR: To miałeś farta ja jak przyjechałem to byłem w kilku i dosłownie tylko w barclays dali mi konto na dowód wszędzie indziej chcieli umowy wynajmu,zaświadczenia że jestem studentem itp. a nie chciało mi się w takie pierdoły bawić
  • Odpowiedz
  • 0
@asia-wysmyk: ile trwa blokada po poerwszej wplacie? jak sie googla to sporo jest historii ludzi ktorzy mieli zamrozone na dlugo srodki(w regulaminie jest do miesiaca)
  • Odpowiedz
Pisza ze tydzien czasu ale ja wplacalam w czwartek przed poludniem i w piatek wieczorem byly. Z zaznaczenie ze w ten sam dzien przelew mial przejsc na konto deutchebank. Dodatkowo za to musiala zaplacic 12€
  • Odpowiedz