Wpis z mikrobloga

A ja nie wiem o #!$%@? Wam wszystkim chodzi o te 6-zespołowe PO. Będzie więcej meczów? Będzie. Każdy mecz będzie o coś? Będzie - przecież nikt nie będzie lachy kładł na punktówkę, dieńgi same się nie zarobią. Poza tym ja nawet na sparing w środku zimy z Lesznem na motorowerach bym przyszedł pośpiewać ( ͡º ͜ʖ͡º) Grudziądz ma w końcu szanse na PO? Ma ( ͡º ͜ʖ͡º) Mi się podoba.
#zuzel
  • 8
@Borysko_88: ok, ty tak, ale dla ogółu duża ilość takich meczów jest po prostu o nic i nie generuje emocji. Zwróć uwagę, że mecze derbowe czy o mistrzostwo cieszą się ogromną popularnością, bo poza podtekstami i historiami w tle, one odbywają się zwyczajnie bardzo rzadko ;)
ja tam jak idę na mecz to idę fajne zawody obejrzeć, a nie analizować czy teraz jest mecz o PO, puchar wójta czy pietruszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Borysko_88: No właśnie na „fajność” zawodów składa się też to, co można wygrać.
@Borysko_88: @w00nski: zwykle na inaugurację sezonu na stadionach w elidze był komplet lub podkomplet widzów na trybunach. Tymczasem Gorzów z Lublinem jakby nie patrzeć mecz na szczycie, a ledwo 6k widzów, co pokazuje, że te mecze o "pietruchę" aż tak bardzo ludzi nie interesują i stadiony zaczną się pewnie zapełniać na Play offy dopiero. Nie licząc Lublina bo tam jest teraz spory hype na speedway.
@Borysko_88: pogoda pogodą, ale w przypadku Gorzowa który został przed startem sezonu okrzyknięty faworytem do złota po dyskwalifikacji rosjan, to przynajmniej te 8-10 tysięcy ludzi być powinno. A na Play offy jestem pewny, że nawet jakby urwanie chmury miałoby miejsce to byłby komplet widzów