Wpis z mikrobloga

@kolar1: #!$%@?łeś się że laska używa zabawki dla dzieci i ja niszczy, co jest bzdurą chyba że chcesz mi powiedzieć że czwórka dzieci po 20kg nie niszczy, a jedna osoba 60kg już tak?
Dobra typie, nie pogrążaj się już.
  • Odpowiedz
  • 0
@krabczy kto się tu pogrąża? Jest napisane dla dzieci a nie dla dorosłych to się do tego dostosuj. A jak chcesz sobie sprawdzać czy wytrzyma punktowo 60 kg czy rozłożone 3x20 to se kup na podwórko i sprawdzaj.
  • Odpowiedz
@Bdzigost: mnie to zawsze wkur..a jak starzy łażą po tych zabawkach i niszczą. To jest dla maks 10 latków robione a nie starych bab. No ale hehe pacz jak się wyginam ...


@kolar1: Człowieku, jakby miało się to zniszczyć od dorosłego człowieka to nikt by tego do użytku nie dopuścił.

Normalni rodzice wspólnie bawią się z dziećmi a nie wpuszczają do zagrody z zabawkami jak jakieś zwierzęta.
  • Odpowiedz
@kolar1: #!$%@?łeś się że laska używa zabawki dla dzieci i ja niszczy, co jest bzdurą chyba że chcesz mi powiedzieć że czwórka dzieci po 20kg nie niszczy, a jedna osoba 60kg już tak?

Dobra typie, nie pogrążaj się już.


@krabczy: Co to za dzień u Polaka bez #!$%@? się do czegoś. Masz być smutny i posłuszny!
  • Odpowiedz