Wpis z mikrobloga

@Sowiet_Kusy: dziś teściowa karmiła stety niestety - Ostatnio mnie otruć chciała, sralem i wymiotowałem jak kot po roladzie i kluskach śląskich. Z duszą na ramieniu jadlem schabowego
  • Odpowiedz
@Sowiet_Kusy: dziś teściowa karmiła stety niestety - Ostatnio mnie otruć chciała, sralem i wymiotowałem jak kot po roladzie i kluskach śląskich. Z duszą na ramieniu jadlem schabowego


Boś pewnie gorol
  • Odpowiedz
@Bdzigost: mnie to zawsze wkur..a jak starzy łażą po tych zabawkach i niszczą. To jest dla maks 10 latków robione a nie starych bab. No ale hehe pacz jak się wyginam ...
  • Odpowiedz
@kolar1: No proszę Cię, widziałem jak patusy po tym chodziły i w kilku na raz i się trzyma.
Wszystko co jest dostępne publicznie ma zajebiste marginesy bezpieczeństwa i przewiduje debilizmy patusow i na takiej siatce mógłbyś samochód powiesić więc nie #!$%@? marudo, że kobieta 60kg zepsuje zabawkę dzieciom xD
  • Odpowiedz
@kolar1: gdzie jest zapis że z placu zabaw mogą korzystać osoby do jakiegoś roku życia? Chc się kobita powyginać to niech się wygina, z jej podatków to zostało postawione. Poza tym kobita czyta na poziomie max 4 klasy szkoły podstawowej więc tym bardziej wolno jej
  • Odpowiedz
@kolar1: Jesteś zwyczajnie głupi czy tylko udajesz?
To znaczy że jak coś jest dla dzieciaków dostępne publicznie to wytrzyma skakanie patusow żeby później dzieci były dalej bezpieczne ¯_(ツ)_/¯
Nie napisałem też że trzeba na tym wieszać samochód tylko że to wytrzyma :)
  • Odpowiedz
  • 0
@krabczy kto jest glupi? Po prostu to jest przeznaczone dla dzieciaków. Nawet nazywa się plac zabaw dla dzieci a nie dla dorosłych. Nie umiesz czytać?
  • Odpowiedz