Wpis z mikrobloga

#perfumy Mireczki, na prośbę jednego z Kolegów pod innym postem przygotowałem mini tutorial dla wykonania przeźroczystych etykiet. Pomyślałem sobie, że wrzucę na główną, może ktoś wykorzysta - chociaż proces jest prosty jak osrać gacie (nie jestem ani programistą ani grafikiem 15k) ( ͡° ͜ʖ ͡°).
"Podstawa oczywiście to folia do drukarek - ja mam taką jak na pic rel. Wyszukuję grafikę z oryginalnych perfum z neta (lub gotowe etykiety - dzięki uprzejmości bydgoszczvx), wycinam fragment (narzędzie wycinanie) i przy wykorzystaniu dowolnej darmowej strony online (np. pl.clippingmagic.com) usuwam tło. I tak przygotowany element wrzucam po prostu do worda w tabelę. Ot i cała historyja. Poniżej cały proces w formie zdjęciowej. Dodam tylko (nie chcąc oczywiście nikogo zniechęcić), że cały proces jest droższy - koszt folii ok 22 PLN za 10 arkuszy, no i pewnie bardziej czasochłonny vs standardowe etykiety. Miłej i pachnącej niedzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
źródło: comment_1649596360z3ZBF5DM6XpBxSjVRNNNo3.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ZnUrtem: jak masz drukarke laserową to jest jeszcze inny sposób. Drukujesz na zwykłym papierze, naklejasz taśme klejącą. Nastepnie namaczasz i pod zimną wodą zdrapujesz papier z taśmy. Nadruk zostaje na taśmie i mozesz ją nakleić. Tylko dekanty zwykle są brązowe xD ale patent przydatny w życiu