Wpis z mikrobloga

@BekaZWykopuZeHoho: A to nic nie powiedzialem czy jest to warte tego czy nie. Poprostu przewiduje że wygra i ze bedzie trzask dupy. Czytanie ze zrozumieniem chyba przerasta twoje możliwości + chce wyprowadzić ale nie zrobi tego, zawsze tak wszyscy zapowiadają jakies wielkie drastyczne kroki a kinczy sie na lach kroczkach
  • Odpowiedz
@Legs-Luthor: żeby nie było jak z Trumpem któremu już polska psycho-prawica prawie robiła loda w nagrodę za wygranie a potem się okazało, że przegrał najwyżej w historii i nawet kontrolowany przez republikańskich sedziów Sąd Najwyższy wyśmiał jego płacze.
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: Napisałem ze nie moge sie doczekac "trzasku dupy". A to ze wygra poprostu stwierdzilem. Kolego/ koleżanko naprawde to jest pierwsze zdanie do ktorego mozesz sobie wrocic i rozbic na czynniki pierwsze zeby zrozumiec o co chodzilo
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: A co ty mi wysylasz pólgłowku jakies wywiady ktore były 5 lat temu xDD ? Nie dosć ze przez taki czas 10 razy mozna zmienic opinie na jakis konkretny temat to nie wiem po co mi to wysylasz. Napisalem ze tylko wasz trzask dupy bedzie super (twoja za wczesnie trzasnela bo juz dzisiaj), a scena polityczna we Francji mnie nie interesuje. Chociaż przynajmniej z tego co kojarze to watpie
  • Odpowiedz
@Legs-Luthor:

Ona przecież nie zmieniła poglądów i jeszcze w lutym tego roku chciała wyprowadzić Francje z nato tylko teraz się zamnknela z powodu wojny na Ukrainie.

I dalej widzę potwierdzasz ze miałem racje twierdząc że zbyt bystry to ty nie jesteś jeśli pomimo tylu dowodów jak jej prezydentura byłaby dla nas fatalna cieszysz się bo „lewaków boli dupa”.
  • Odpowiedz
@Legs-Luthor: Na początku lutego mówiła, że Ukraina jest w strefie wpływów Rosji, jest przeciwna embargu na rope i gaz, opowiada się o jakiś populistycznych wizjach Europy ojczyzn, chce wyjścia z NATO. Nawet Pisiory już się zorientowały, że UE i NATO to być albo nie być naszej suwerenności. Ale przyjdzie ci taki chłop i napisze, że się cieszy bo lewaki będą płakać, a później napiszecie jakiś tekst, że demokracja nie ma
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: Haha pisze mi to ktoś kto jednego zdania nie mogł zrozumieć przez dluższy czas a potem mnie jeszcze poprosił zebym mu potwierdzil czy dobrze je zrozumial. Wybacz mi ale nie moge cie brac na powaznie. Mam nadzieje ze jestes bardzo mlodą lewicującą osobą bo tylko to usprawiedliwia twoje braki w takim prostym czytaniu ze zrozumieniem. "Tyle dowodów" jak narazie jeden wywiad z 2017 mi wyslales xD chyba ze masz
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: W wielkim skrocie:
- tak La Pen może byc gorsza od Macrona ale bardzo bardzo w to watpie
- w lewackim pustym łbie kazdy moze byc ruska onuca/agentem
- wasz placz sprawia mi dużo radości, Francji zycze jak najlepiej i jak wczesniej powiedzialem watpie zeby byla gorsza od macrona co znaczy ze jej wybor dla Francji bedzie w gruncie lepszy
Na tym koncze dyskusje bo bede szczerzy jestes glupi
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: No dobra ale ja nie siedzę w Polityce francuskiej wiec nie wiem co ona tam mowi i to że kłapiesz jadem z lewackiej mordy przed monitorem i podajesz jakies niby faktem to gówno a nie dowód xDD Wyślij jakieś źródła informacji i nie uznaje zadnych artykułów z gazet wyborczych, tvn itp
Ile masz lat szczerze pytam bez żadnych złośliwosci ?
  • Odpowiedz