Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ktoś wie ile kosztował Pixel 5a na premierę? Był w podobnej cenie co 5? Bo zastanawiam się nad 6, ale niedługo wychodzi 6a i jak nie będzie jakiejś różnicy w cenie to bym w sumie wziął tę nową wersję
#android #smartfon #pixel
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Melabolgia: no niestety ciężko wybrać coś sensownego. Samsungi to tragedia, tym bardziej że celowo zwalniają telefony. iPhone to trochę przerost formy nad treścią xD znaczy nawet wróciłbym na iOSa ale szkoda mi kasy jeśli wiem że ani ekosystemu Apple'a nie wykorzystam ani funkcje tego telefonu nie są nie wiadomo jakie w porównaniu do konkurencji. Chińczykom trochę nie ufam, po jakimś czasie coś potrafią #!$%@? w aktualizacjach i potem ciągle problemy xD
@redheart: Sam mam OP 8T, ogólnie bardzo fajny sprzęt, ale są małe drażniące bugi. Z tego co czytałem aktualizacja do Androida 12 jest tragiczna. Tak naprawdę to bardzo trudno znaleźć telefon z Androidem co działa jak powinien. Z Pixelem 6 też czytałem, że były problemy z softem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Melabolgia: tak, chociaż mam wrażenie że przy jakiś bugach to starają się je naprawić w miarę szybko i porządnie. A jak nie szybko to chociaż porządnie. Co by nie mówić to flagowy system Googla w ich własnym smartfonie więc muszą o to dbać. A obserwując OnePlusa mam wrażenie że jak się coś #!$%@? to potrafi być zabugowane wieczność
@redheart: też myślałem o Pixelu i też doszedłem do podobnych wniosków. Strasznie słaby wybór jest, ale chyba jednak zdecyduje się na Samsunga, bo Oxygen 12 to jest po prostu bloat, no chyba że poprawią się z wersją 13 w której jak obiecali mieli odciąć się od ColorOS.
Szukam czegoś sensownego dla siebie i sam nie wiem co wybrać. IOS był fajny ale cena zaporowa, Pixel 6 kusi ale brak 5g i polskiej dystrybucji, a s22 to Samsung..
Warto ryzykować z pixelem za 3k?
@redheart: @MrTurtle: bierzcie Pixela. Świetny, czysty telefon bez śmieci. Aparat to petarda, mógłby być rozmiaru 5, ale można się przyzwyczaić. Jakość rozmów jest bardzo dobra mimo braku volte. Miałem podobne obawy coś braku 5g i volte czy wifi calling. Ale 5g to póki co jest padaka.
Oczywiście jest ryzyko, że według deklaracji operatorów i ich planów co do wyłączenia 3g i przekazania pasm na 4g i 5g może się okazać,