Wpis z mikrobloga

Przy wzroście 191 cm ważyłem 69 kg. Doszedłem do wniosku że już mam dość. Nigdy nie miałem kompleksów z powodu swojego wyglądu bo szczena szeroka no ale jakoś smakowicie na basenie nie wyglądałem.
Od dwóch tygodni robię masę na wszystkim co mi podejdzie po ryjca. Jem 2,5 razy więcej dziennie niż wcześniej. Dzisiejsza waga 73,5 kg. Trzymajcie kciuki. Jak dobije do 90-100kg to idę w rzeźbę.
#wyznanie #chudzielec #masa i może w przyszłości bardziej atletyczne #mirkokoksy
  • 10
@Piastan: Narazie tylko #!$%@? bo jak znowu zacznę ćwiczyć bez masy to znowu strasznie szybko schudnę. Ja mam tendencje do szybkiego spalania tkanki tłuszczowej i mam bardzo szybką przemianę materii. Nawet jak na 29 lat. Nic mi nie spowolnił od czasów dojrzewania.
@maciej__: Troszkę chce się zalać bo wiem, że jak to będę robił powoli to nie urosnę. Juz probowałem robić powoli, robić te 3k kcal i masa stała. Teraz
@Gdy_przyjdzie_wiosna: Facet, to nie ma sensu. Musisz ćwiczyć, jedzenie jest tylko bo to żeby móc mase mięsniową budować. Ja ćwiczyłem a mimo to w brzuch tłuszcz poszedł a też byłem wysokim chudzielcem, nie liczyłem kalori tylko jadłem ile popadnie. Masz ćwiczyć i jeść tylko roszeczke więcej niz nie potrzebujesz a nawet na pierwsze tygodnie możesz jeść na zero kaloryczne. Jak jesteś skinny-fat jak ja to jedzenie nadmierne to strata czasu.
Ćwicz
@Gdy_przyjdzie_wiosna: 188/79 teraz. Zaczołem cwiczy we wrzesniu. Od tego momentu starałem się jeść wiecej, wage kupilem w pazdzierniku to minimalna waga to było 74kg. No i w styczniu przekroczyłem 80kg i to było za duzo już bo spod ie ciasne były. Teraz robie redukcje to juz jest 78.75 dzisiaj, wiec troche lepiej, planuje zejśc do 75kg zeby brzuch był płaski, nie mam na myśli szesciopaka tylko żeby oponki nie było (