Wpis z mikrobloga

@rayman_s: Kuffa a dla Polaków może nie być traumą taki niespodziewany sygnał? W jednym roku z powodu jego odpalenia w moim mieście bo coś tam coś tam, prawie bym uszkodził sąsiada, bo ewakuowałem się skacząc między piętrami i prawie na niego wpadłem.
@Richtig_Piwosz: @Oude_Geuze: Zgadzam się z tym, że może to być zagranie pod publikę, niemniej mi ten pomysł z syrenami od razu się nie spodobał i bardzo dobrze, że nie zawyją. Zgadzam się również, że Krupa ma wiele przeciwników, ale myślę, że gdyby był chu%em to mógłby olać ten temat syren.
A, że pisowiec nakazał włączenie syren to mnie nie dziwi ¯\_(ツ)_/¯
@Koronanona: a co by niby zrobili do piwnicy uciekli? większość Polaków nawet nie wie, gdzie w pobliżu jego miejsca zamieszkania jest jakikolwiek schron, to samo ze znaczeniem sygnału syreny i długością jej dźwięku. Na rocznicę powstania jakoś nikomu syreny co roku nie przeszkadzają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rayman_s: ogólnie Krupę lubię bo to naprawdę spoko gość.
A co do tych gowno syren to nie tak że teraz ich nie powinno być, ich nigdy nie powinno być z powodu tak idiotycznego jak nieudana beczka ruskim samalotem.
Strzelić jutro syrenami w całym kraju podczas tego gdy w kraju mamy całą masę osób która uciekając z kraju przed śmiercią słyszała takie coś, plus fakt że obok naszej granicy trwa wojna to