Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy Wykopki, które latami kopały memy ''Ukraina to kraj bez historii'' itp pasty wiedzą, że na rosyjskim wykopie podobne rzeczy są o Polakach?

Tu przykład -
Polska i kultura

Polska: Zabronimy wszelkiej kultury rosyjskiej! Nie będzie już Twojego Puszkina, baletu, obrazów itp.

Rosja: Szkoda, że nie możemy niczego wam zabronić.

Polska:

#rosja #ukraina
szurszur - Ciekawe czy Wykopki, które latami kopały memy ''Ukraina to kraj bez histor...

źródło: comment_1649487982m2Kbx3XRtT2sfYUQOK8CnU.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@szurszur: rosyjska kultura i historia: z-------e dziedzictwa kilkuset lat Rusi Kijowskiej i zawłaszczenie sobie prawa do reprezentowania wszystkich Rusinów nazywając siebie Rosją zamiast Państwem Moskiewskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szurszur: Raz że nie czytam ruskich portali, a dwa że mam gdzieś ich zdanie, a polską kulturę znam i jakiś ruski mem nie jest w stanie mnie obrazić. To pokazuje tylko ich ignorancję i niewiedzę.
  • Odpowiedz
@szurszur: Jeśli ktos mówi że Polska i Rosja nie mają głebokiej kultury to kłamie po równo.
Problem z tym że Polacy jak chcieli promować polską kulture to zrobili Wiedźmina, a Rosjanie w analogicznej sytuacji zrobili nalot na Kijow.
  • Odpowiedz
@Brazylia: Ja czekam aż amerykanie zaczną akcje z cultural appropriation jak to ruscy kradli kulturę Ukrainy. Wcześniej nikogo nie interesowali a teraz Pink Floyd śmiga z ukraińskim folkiem xD Seriale na netflixie i wykłady na uniwersytetach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może nawet ludzie skumają czemu pierogi ruskie są ruskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz