Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@steemm: Tak zupełnie szczerze, bez urazy ale ten kolor w połączeniu z szafkami kuchennymi bardzo mi się nie podoba. Ale najważniejsze że jesteś szczęśliwy Mirku.
  • Odpowiedz
  • 0
@picasssss1: no niestety ale ściany mocno odbiegły od jakiegokolwiek standardu bo poprzedni właściciele robili wszystko na #!$%@? i trzeba było nawet instalację elektryczną poprawić, plus chciałem żeby płyta meblowa była jednak lepszej jakości jak typowa z marketu. Lepszy osprzęt też swoje kosztuje. Ceny materiałów też swoje zrobiły, jeszcze w 2020 wycena była na około 22k PLN.
  • Odpowiedz
@steemm: tzn ogólnie fajnie pomyślana, długi blat zawinięty w ten sposób też fajny bo jest dużo miejsca. Kolorów się nie czepiam bo to kwestia indywidualna, po prostu zaskoczyła mnie cena.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@steemm: są gusta i gusciki, mi taki zielony sie kojarzy z jakimiś starymi warsztatami gdzie akurat była nowa dostawa zielonej farby i majster maznal bez rozrabiania olejna po bogatosci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@steemm: mam ten piekarnik i jest miestety dość #!$%@?. Do zwyklego trybu pieczenia musisz wyjmować ten łącznik. Panel nie jest podswietlany, wiec wieczorami musisz kucać i klikać te ikonki z uwagą. Ustawianie osobnych trybów w środku nie przydało mi się nigdy, a uchylane drzwiczki, żeby używać tylko jednej komory dla oszczędności czasu i energii nie działa, bo na górze działa tylko tryb grilllowy i pali jedzenie.
  • Odpowiedz