Wpis z mikrobloga

Panowie powiedzcie mi jak mogę w szybki sposób zdobyć części? Jak na razie odblokowałem to pierwszą część i wreszcie mam decoupler po tym zrobiłem rakietę która wyniosła mnie na orbitę zrobiłem koło, a co jakiś czas uruchamiałem i wysyłałem dane przez antenę, wylądowałem i dostałem tylko 10 punktów ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na muna z tym sprzętem nie polecę. Im wyższa wysokość orbity tym więcej punktów? Od czego to zależy?

#kerbalspaceprogram #ksp #kariera #pytanie #pomoc
  • 12
@roman_p13: Powierzchnia, atmosfera, na orbicie obiektu. Takie strefy badawcze są przy każdym obiekcie. Do tego na powierzchni zazwyczaj jest więcej stref jak góry, kratery, woda itd. Wykorzystaj to i zbadaj platformę startową, powierzchnię trawiastą Kerbinu, góry Kerbinu, morza Kerbinu itd.
@roman_p13: rób raporty z EVA nad wodą, górami, nizinami itp., możesz przechowywać w kapsule po jednym z każdego biomu. I zbieraj próbki powierzchni (na samym ksc możesz dostać 3 różne jak ci się do wody chce zapinać)
@Ned: właśnie poszedłem zbadać platforme startową a potem trawę. i nabiło coś koło 15 punktów

@mieffer: no właśnie teraz chyba będę leciał do wody :D

@Broken: Jak przesyłać dane w sposób ciągły? Jak uruchamiam antenę żeby przesyłała to się potem zwija
@Ned: boję się że kiedy robię eva na orbicie to mi kerbin ucieknie ze statku, już w sandboxie mi się tak działo :D jeden eva na lot się robi czy można wiele raportów?
@roman_p13: chciałem zrobić satelite w okół Kerbala, ale przesadziłem i mi satelite wywaliło hen daleko i krąży teraz po orbicie podobnej do kerbala, polecam, tysiak pointsów prawie zebrany jednym lotem