Wpis z mikrobloga

Godne zastępstwo grubej focci się szykuje, Blacha pizza.
Majonezowygolem już promuje.
Nie jadłem ale ceny z kosmosu (45-49zl za pizzę wielkości kartki a4, podobno to porcja dla 2os), pizza w stylu Detroit (inaczej mówiąc polacka picca z piekarnika na grubym drożdżowym cieście)

Jest to przede wszystkim pizza RZEMIEŚLNICZA (cyt. „Wydaje nam się, że cena 20 zł/ os. za wartościowe, rzemieślnicze jedzenie nie jest wygórowaną ceną.”)
Mała ilość składników jest tłumaczona w następujący sposób:
„Sos na pizzy nie jest równomiernie rozprowadzany zgodnie ze sztuką i techniką nakładania sosu zwaną red top, która jest charakterystyczna dla pizzy w stylu Detroit.”

#jedzenie71
#wroclaw
PSY_DELIC - Godne zastępstwo grubej focci się szykuje, Blacha pizza.
Majonezowygolem ...

źródło: comment_1649421288PadtbOzLJ9HSlOTZzGB0r7.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PSY_DELIC: Jedyna pizza która faktycznie to była jakaś na grubym cieście w stylu amerykańskim inna od reszty to była w Biggy Pizza. Tam był ogrom składników. Grubba Focca to przy tym była po prostu zapiekanka.

Na całe szczęście nie przetrwała. Zobaczymy jak szybko tutaj się nie uda.
  • Odpowiedz
pizza w stylu Detroit (inaczej mówiąc polacka picca z piekarnika na grubym drożdżowym cieście)


@PSY_DELIC: ehh jak moja matka zrobila pizze w piekarniku na cala szerokosc blachy, to niech sie te wszystkie #!$%@? rzemieslnicze za miliony monet schowaja.

Musze matke oswiecic po 20 latach, ze ona rzemieslnicza pizze robila i mogla gruba kase kroic, a nie rodzine za free karmic ( )
  • Odpowiedz
@PSY_DELIC: wczoraj bylem, bardzo mi smakowala szczerze mowiac. Wzielismy 6 kawalkow dla 3 osob i nie dalismy rady zjesc calosci, wiec cena na osobe nie jest jakas specjalnie wysoka. Zdecydowanie warto samemu sprobowac.
  • Odpowiedz
Ahahahahahahahahahahhahahahha.

Podwójne ruchanie klienta w żywe oczy. Raz za nazwanie tej zapiekanki pizzą. Drugi za nazywanie tego ulepa porcją dla dwóch osób. No chyba że faktycznie tluszcz z niej wycieka, ale wtedy to nie sytość tylko mdłości ograniczają jedzenie.

Murzyny z Detroit powinny ich pozwać za szkalowanie. Zdjęcie wzięte z ich opinii w google.
NaglyAtakGlazurnika - Ahahahahahahahahahahhahahahha. 

Podwójne ruchanie klienta w ...

źródło: comment_1649425365n4fffzwyZA5R7w3MRnMJwY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PSY_DELIC: ja #!$%@?ę to dorabianie filozofii do śmieciowego żarcia to jest taka żenada, że konkurować może tylko z tłumaczeniami dzieł "sztuki nowoczesnej" przez pretensjonalnych aspirujących snobów i samozwańczych krytyków.
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara: @MrPickles: myślałem, że to tylko moja jedna z ulubionych pizz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niestety problem z nia jest taki, ze czesto dowoz to 2h+ (wielokrotnie mi się tak trafiło), oraz 2 razy już pomylili mi zamówienie.
Ale muszę się tam wkońcu na miejscu przejechać i zjeść taką gorącą prosto z pieca.
  • Odpowiedz