Wpis z mikrobloga


Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Pani Premier (specjalnie z dużej) usiadła mi swoim jędrnym, kształtnym, wyrzeźbionym w surowych fińskich warunkach dupskiem na twarzy.
Wyobrażam sobie jak przychodzi do domu po ciężkim dniu, zmęczona i lekko #!$%@?, bo nie wstąpiła jeszcze do NATO i ma ochotę na relaks. Każe mi położyć się na płasko na podłodze, po czym ściąga ubranie wierzchnie, zostając w samej eleganckiej spoconej bieliźnie, delikatnie opinającej jej gładkie ciało. Uśmiecha się do mnie i zadbanymi dłońmi głaszcze mnie w okolicach odbytu i penisa chwytając go czule jak długopis przed podpisaniem członkostwa w Pakcie Północnoatlantyckim. Całuje delikatnie me usta, po czym zdejmuje majtki, obraca się tyłem i siada zadem na mojej twarzy tak, że nos mam w jej odbycie, a usta w wargach sromowych. Zaczynam zachłannie chłeptać jej pusię wgryzając się głęboko jak zimowe Nokiany na śniegu, ona zaś wije się z rozkoszy, bujając biodrami po mojej głowie to wprzód, to w tył. Tymczasem moja mała antena Nokii stoi już na baczność czekając na sygnał od Pani Premier...
#heheszki #finlandia
Pobierz BulgarskiTaboret - ! Chyba nie było, a być musi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio mam taką fantaz...
źródło: comment_1649419615ZJG8bMlJKE2QY4q83OD7Nv.jpg
  • 3