Wpis z mikrobloga

@francuskie: Mam coś takiego w 407. Niby głupi gadżet ale będę na to patrzeć zmieniając samochód. Nieziemsko dodaje to przestrzeni wizualnie, przesiadając się w zwykłe auto masz poczucie siedzenia w szafie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@4191727801: W Espace IV dodatkowo przednia część szklanego dachu była odsuwana, można też było całość zasłonić z czego korzystałem przez 99,5% czasu, pozostałe 0,45% to szybkie wietrzenie po postoju i 0,05% na oglądanie choinki wiezionej na bagażniku dachowym.
@francuskie: Beznadziejny efekt, jak ma się mało włosów na głowie - strasznie nierówno wtedy słońce grzeje ;-)
@ATAT-2: Po grzyba mi ta przestrzeń, jak zabiera kilkadziesiąt kg ładowności i denerwuje odbijającym
  • Odpowiedz
jak zabiera kilkadziesiąt kg ładowności i


@mawojciech: Jak często wykorzystywałeś maksymalną ładowność auta, że brakowało Ci tych kilogramów?

denerwuje odbijającym się w tablecie niebem


@mawojciech: w 407 jest przyciemniana, nic się nie odbija.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Przyciemnienie niewiele daje, roleta jest OK.
@PiotrFr:
W Grand Espace IV ładowność waha się między 650 a 730kg w zależności od tego, czy jest szklany dach. Dla 7 osób na wakacyjny wyjazd to już ma znaczenie.
  • Odpowiedz
Przyciemnienie niewiele daje,


@mawojciech: PIsze Ci o moim przypadku, gdzie daje wystarczająco co by się nic nie odbijało.

Dla 7 osób na wakacyjny wyjazd to już ma znaczenie.


@mawojciech: Ponownie - czy doszedłeś kiedykolwiek do limitu ładowności gdzie te 80 kg robiło Ci róznice?
  • Odpowiedz
@ATAT-2:
7 osób + pies + bagaże (częściowo w boksie na dachu). Trzy rowery na haku zdjąłem po (nie)przejechaniu pierwszego progu zwalniającego. Jak jechało 6 osób (-45kg i jedna walizka) to było OK.
  • Odpowiedz
@mawojciech:

W Grand Espace IV ładowność waha się między 650 a 730kg w zależności od tego, czy jest szklany dach

No nie bardzo. Nie wiem z jakim silnikiem ale ja w 2.0 dCi z panoramą miałem 780 ładowności
  • Odpowiedz