Wpis z mikrobloga

Z małych sukcesów to prawie wszystkich znajomych, których lubię i którzy mieli kredo udało mi się namówić dużo wcześniej na stałą stopę. Po wczorajszej podwyżce wszyscy już płacą mniej niż by płacili na zmiennej. Udało mi się też przekonać jednego mireczka w wakacje, żeby brał stałą i ten to ma w ogóle, bo koło 3%. Parę osób mi zarzuca, że kategorycznie odradzałem zakupy na górce. Nie. Wiele razy pisałem, że jak się nie chcesz zakładać z rynkiem o ceny mieszkań (jak ja) to przynajmniej nie zakładaj się z rynkiem o inflację i stopę referencyjną. Pozdro i z fartem.

#nieruchomosci #mieszkanie #stopyprocentowe #kredythipoteczny #chwalesie
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mickpl: wiele bym dał żeby mieć w swoim otoczeniu osobę taka jak Ty która jest w stanie rzeczowo doradzić w sprawie kredytu bo muszę przyznać że nawet mój doradca kredytowy zdaje się nie do końca rozumieć wszystkich zasad :p
  • Odpowiedz
To zupełnie jak ja, tylko z moich małych sukcesów to prawie wszystkich znajomych, których lubię i którzy chcieli brać kredo, udało mi się namówić dużo wcześniej żeby tego nie robili. Po wczorajszej podwyżce wszyscy ciągle nic nie płacą, a tak by płacili na zmiennej.

@mickpl:
  • Odpowiedz