Wpis z mikrobloga

Aż mną telepie jak czytam o pomysłach dopłat, zamrażania WIBORu czy ucinania marż. Zamiast zdusić inflację to jeszcze bardziej... ah, szkoda strzępić ryja, naprawdę.
A te pomysły bolą mnie tym bardziej, że sama jestem przed podpisaniem umowy kredytowej na stałą stopę. Zdecydowałam się na stałą, by mieć względnie spokój A tu się okazuje że mogę być jeszcze bardziej stratna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też nie wiadomo, jak banki zareagują gdy sporo osób za jakiś czas będzie chciała refinansować te kredyty ze stałą stopą, czy nie będą kombinować z jakimiś opłatami (mimo że w obecnej ofercie wcześniejsze spłaty mam darmowe).
Stać nie na ratę tak czy inaczej, ale byłoby fajnie nie być dymanym tylko dlatego, że chciało się dla siebie lepiej i że nie wzięłam kredytu wcześniej tylko biorę dopiero teraz. Jak żyć?
#kredythipoteczny #nieruchomosci #stopyprocentowe #rpp
  • 8
@mklaudia: nie będzie żadnej dodatkowej pomocy przy hipo. Pisowców można nie lubieć, ale oni umieją w excela i tam wychodzi, że ich wyborcy mają mało hipotek więc nie warto :)
@mklaudia telepie cię że banki będą musiały na przynajmniej rok przenieść wszystkich na stałe stopy w wysokości 2%?

Wez rozbieg bo nie można być aż tak głupim ( ͡° ͜ʖ ͡°)