Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek: Bardziej chodzi o to jak bardzo medialnie tę sprawę rozdmuchali sami zainteresowani. Ona miała romans kilkuletni z jakimś małolatem kiedy byli w separacji, on podobno nikogo nie pukał. Potem w jakimś talk show wszystko wywlekli ten zrobił płaku płaku i tak to poszło.
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: #!$%@? w to czy dawała, bardziej śmieszy że powiedziała mu o tym w swoim gówno programie TV który tym właśnie wiekopomnym wydarzeniem został wypromowany. Will postawiony na świeczniku i jako przedstawiciel dzisiejszej wspaniałej wysoce rozwiniętej kultury, nie mógł nawet się trochę skrzywić. I tak szlachetny Will bije po ryjach komików bo wie ze sam jest pośmiewiskiem
  • Odpowiedz
chłopaki serio - kto daje o to #!$%@??


@powaznyczlowiek: Na pewno nie ja, ale tak to drama prosto z pudelka. Plaskacz z Oskarów przetoczył się przez cały internet i wykopki pisały coś o romansie żony Smitha. Szybkie hasło w google i po 20 sekundach wiedziałem o co kaman. Zwykła ciekawość.
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: No chodzi o to że chcieli mieć bardziej czarne oskary. Mimo wszystko ta impreza kiedyś coś znaczyła, teraz tak jak mówisz to drama z pomocnika ja chciałem tylko nakreślić kontekst tego czemu murzyn leje po ryjach innych murzynów na najznamienitszej kiedyś gali
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nie_programista_20k: W jego autobiografii, opublikowanej rok temu, pisze, ze zdradzał żonę na prawo i lewo, że przyprawił ją o depresję, że marzył cały czas o haremie 20 kobiet i że postanowił żyć w otwartym związku, bo "musi się rozwijać".
  • Odpowiedz
@matiJ: to jest jedna z wersji. Ja stawiałbym na tą, gdzie on był pierwszy w zdradzie. Chłop sławny to pewnie obracał co popadnie zdradzając na każdym planie filmowym. Żona dowiedziała się o całej akcji i postanowiła się tak zemścić żeby typowi weszło na psychikę. Nie dość że przespała się z kolegą syna to jeszcze wszystko wywlekła w TV upokarzając samego Smitha. Po takiej akcji każdy normalny facet odszedłby z małżeństwa w
  • Odpowiedz