Wpis z mikrobloga

Nie oglądam szkolnej od wczoraj, wiedziałem, że Knur jest psychopatą, bo często widziałem jego patologiczne zachowania.
Jednak zazwyczaj wyżywał się na ludziach, którzy mu potrafili odszczeknąć np Major, więc nawet przyjemnie się to oglądało, gdy para prezydencka rzuca na siebie #!$%@?.
Tymczasem nowe filmy uświadamiają mi, jak bardzo Knura nie doceniałem. Jedzie po tym Geremku za każdą rzecz praktycznie. Najbardziej mnie zirytował, gdy mieli razem sprzątać podwórko, Krzysiek stwierdził, że się źle czuje (Jak zawsze przed robotą), więc tego dnia nic nie robili, a Ksiek potem cisnął po Geremku, że nie nie robił XD
Najbardziej to mnie wkurzył, gdy napisał donos na kobietę albo koleżankę Majora, że ta handluje i nie ma działaności bodajże założonej. To po tej akcji Ksztof stracił jednego zęba i słusznie.
A Was jaka akcja Knura najbardziej wkurzyła?
#kononowicz
  • 7
@Lubar dla mnie całe to uniwersum to ciekawostka socjologiczna. Nie oglądam tego ale szokuje mnie fakt, że mają aż tylu widzów. Zarówno główni bohaterowie jak i satelity. Najsmutniejsze jest to, że w ten sposób widzowie karmią tego patologicznego knura oraz jego równie patologicznego właściciela z gór.