Wpis z mikrobloga

Choć jestem różowa to miałam nieprzyjemność pracować z typową #p0lka. Wiecznie niezadowolny wyraz twarzy, nigdy nie odpowiadała „cześć”, codzienne #!$%@? się do każdego (nawet do managerów). Ciągle wywyższanie się i traktowanie innych współpracowników jak gówno. Obrażanie ludzi i kpienie z ich kompetencji w służbowych mailach. Koniec końców moja firma zadecydowała się pozbyć szkodnika.
Minęło kilka miesięcy, a typiara nie może znieść faktu, że jakaś firma jej nie chciała, więc w necie szkaluje ludzi z mojej firmy wymieniając w tych wysrywach ich imiona i znaki szczególne typu hobby, pierwsza praca na studiach itp.
Trzeba być na prawdę zakompleksioną i nieszczęśliwą #p0lka, żeby tak postępować.
#p0lka
  • 4
@kamil-tika: nie myślę czy jestem inna czy lepsza, bo nie mam potrzeby porównywać się z innymi i nikomu niczego nie zazdroszczę. Mam silne poczucie własnej wartości budowane w sobie od dziecka i nie mam potrzeby dowartościowywania się. Z natury jestem osobą uprzejmą, miłą i zawsze uśmiechniętą, nawet jak rozmawiam z #przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)