Wpis z mikrobloga

@swinkapl: no ok i co w związku z tym? O jezu byłam tam kilka lat temu serio powód do wyśmiewania zajebisty xD #!$%@? o mnie wiesz po 1 poście, co, jakbym napisała że miałam operacje na płuco albo cukrzyce to by było lepiej? xD Kiedy ludzie się nauczą że choroba psychiczna =/= latanie po mieście z nożem kuchennym i że choroba nie wybiera? XD
@AnaHunter111: ja cie nigdzie nie wysmiewam, tylko ostrzeglem spermiarzy, ze moze nie byc tak kolorowo. bylas dawno, ale miesiac temu pisalas, ze masz stwierdzone ptsd, borderline i kilka innych rzeczy, wiec co za roznica, ze bylas tam kilka lat temu, a nie kilka dni temu.

Nigdzie nie napisalem, ze choroba wybiera, po prostu ciezko byc w zwiazku z kims z borderline.

Jakbys napisala, ze masz operacje na pluco czy cukrzyce,
@swinkapl: wiesz że istnieją leki po których objawy aż tak w życiu nie przeszkadzają, po drugie to sie leczy i jest wiele związków które normalnie funkcjonują mimo że druga osoba choruje. A padaczka też wpływa na wiele rzeczy, nie wiem czy większym potworem jest osoba chora która nie ma na swoją chorobę wpływu czy osoba która się nad taką osobą znęca fizycznie i psychicznie przez 4 lata
@AnaHunter111: mały update do tego że ktoś odkopał że kilka lat temu byłam w szpitalu -tak #!$%@? no i co to niby zmienia? XD Choroba chorobie nie równa i to że jestem chora nie odbiera mi człowieczeństwa i tego że też mam prawo kogoś poznać, czy z kimś porozmawiać, więc nie wiem co tu jest takiego śmiesznego. Ja myślałam że lepiej walczyć z chorobą niż sie jej poddać poza tym polecam
@AnaHunter111: to musisz popracować nad swoim ogłoszeniem, bo można to zrozumieć jakby stało się to na dniach.

Co do tego update' u, Border to nie grzybica stop że, samrujesz maścią i jak ręką odjął. Bycie z Borderka to cholernie ciężka praca, której nie polecam nikomu, w zasadzie łatwiej jest wziąć drugi etat
@dejwis aha czyli jeśli ktoś ma bordera to z automatu powinno się go zamknąć w szpitalu dożywotnio? Choroba chorobie nie równa, u różnych ludzi się to objawia inaczej poza tym mi stwierdzono borderline po stwierdzeniu ptsd.
Może najlepiej profilaktycznie pozamykać ludzi z borderline w szpitalach, #!$%@? mnie takie demonizowanie tego zaburzenia bo jeśli ktoś się leczy i chodzi na terapię to objawy sa prawie niezauważalne i ostrzeganie przed kimś tylko dlatego że