Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1352
Chciałem sobie kupic nowy rower, ale że inflację #!$%@?ło to stwierdziłem że czas zrobić coś samemu. Kupiłem trupa za grosze a potem i zacząłem przy nim dłubać. Myślę że efekt jest przyzwoity jak na totalnego amatora.
Proszę ocenić efekt ostatnich 2 tyg majsterkowania.
Zdjęcia z przed w komentarzu.
#rower #majsterkowanie #chwalesie
loczekdk - Chciałem sobie kupic nowy rower, ale że inflację #!$%@?ło to stwierdziłem ...

źródło: comment_1649349253VbAqGKSYtrPyYfYDiE9j0M.jpg

Pobierz
  • 157
No fajnie, fajnie, tylko to jest wciąż stary romet, którym się jeździ dramatycznie :( Polecam wymienić zaciski hamulcowe na jakieś choć trochę pewniejsze, bo te, które masz to nie są zbyt bezpieczne ;)
@Jaroslaw_Keller: to je "jaskółka"!

@loczekdk: jakbyś chciał to prawdopodobnie mam od swojego Waganta dwustronną manetkę biegów ;)

@paprykasz: można z nim coś zrobić porządnego, patrz zdjęcie (nie chciało mi się iść zrobić nowego, a nie mam jakiegoś lepszego). Części montuję standardowe, tylko pod suport był adapter i do tylnego widelca trzeba było dorobić mocowanie pod zacisk. Szykuję się jednak na przesiadkę, bo nie przeskoczę jednej kwestii - wagi stali.
macgajster - @Jaroslaw_Keller: to je "jaskółka"!

@loczekdk: jakbyś chciał to prawd...

źródło: comment_1649353860KR2OndRXed9lc517FUOikm.jpg

Pobierz
@loczekdk gratki, stare szosy są wdzięczne, można kupić za grosze l, zrobić i jeździć jak nowym. Ja swojego kupiłem z 5 lat temu za około 400. Jakiś rok temu kupiłem drugi na lepszych bebechach które przełożyłem a tamtego sprzedałem.
Starej też znalazłem szoske za 400zl. Ziomek swojej kupił za 150 ale do remontu. Kumplowi kiedyś znalazłem za niecałe 500. Baw się dobrze
kusprzyk - @loczekdk gratki, stare szosy są wdzięczne, można kupić za grosze l, zrobi...

źródło: comment_1649358409Xy4xWyzIg5UQyPvPW6C5jc.jpg

Pobierz