Wpis z mikrobloga

Tak oto proszę państwa wygląda osoba bez godności, która musi usprawiedliwiać, że jego partnerka jest internetową kurtyzaną. Dawno nie widziałem takiego zeszmacenia się i fikołków od czasów naczelnego cuckolda Polski - Gonciarza.
W ogóle masa polskich influencerów ma nieźle w baniach pomieszane.

No ale może ja żyję w jakiejś innej rzeczywistości, a k-------e się swojej kobiety w internecie, to powód do dumy i 10/10 polecam ¯\_(ツ)_/¯
#bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw
technojezus - Tak oto proszę państwa wygląda osoba bez godności, która musi usprawied...

źródło: comment_1649346788F876FjfULwxy7FwZD93Qhe.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale ziomeczek musi mieć beke z waszego bólu dupska xDD

Trochę współczuję


@Greensy: gdzie Ty tutaj widzisz ból d--y?

Ten ,,ziomek'' to musi żyć w jakimś matrixie skoro chwali i poleca takie rzeczy jak jego kobieta pod własnym imieniem i nazwiskiem i własną twarzą wrzuca jakieś foty soft p---o o tematyce fetyszu/dominacji za pieniądze. Jeszcze powiedx jak inni ,,inteligenci'', że OF to to samo
  • Odpowiedz
każdy kto ma trójcyfrowe IQ aprobuje zbijanie wielkiego szmalu na zwierzętach, o brak godności można posądzić tylko kupujących.


@raizel-kuroi: kupujący jak i ona nie mają godności. Godność to mają faceci i kobiety jak na takich only fansach zgarniają kasę od frajerów pozostając anonimowych. Takie coś to szanuję.

Ona czy ta queen of the black czy jak im tak, nie mają po prostu godności i za pieniądze zrobią wszystko.
  • Odpowiedz
z tego co wiem, to był z panną, która go zdradzała czy tam powiedziała, że kończy związek bo kogoś ma. Potem nagrali odcinek razem i Gonciarz płakał przed kamerą, że go zostawiła. Coś tam chyba prosił aby wróciła, czy przemyslała sprawę, trzymał ją za rękę itp. Ogólnie totalna żenada


@technojezus: ja p------e XDDDDDDD tak to jest jak się czerpie wiedzę z memów z wykopu. Dosłownie żadne zdanie nie jest zgodne
  • Odpowiedz
ja p------e XDDDDDDD tak to jest jak się czerpie wiedzę z memów z wykopu. Dosłownie żadne zdanie nie jest zgodne z prawdą, ale oczywiście do pisania postów pierwszy.


@PeterGosling: płakanie przed kamerą to nie jest prawda?

tak bardzo cie nie obchodzi że musiales założyć wątek na wykopie, skomentować, skrytykować i jeszcze odpisujesz ludziom na komentarze. No nie, wcale cie to nie obchodzi.


Od tego zakłada się dyskusję, aby konwersować z
  • Odpowiedz
płakanie przed kamerą to nie jest prawda?


@technojezus: płakanie przed kamerą że go zostawiła nie jest prawdą.

Od tego zakłada się dyskusję, aby konwersować z ludźmi.


@technojezus: Jeśli zakładasz dyskusję aby konwersować z ludźmi to znaczy że jej temat Cie obchodzi. Nie da się rozpoczynać rozmowy na dany temat który cie nie interesuje XD
  • Odpowiedz
płakanie przed kamerą że go zostawiła nie jest prawdą.


@PeterGosling: odeszła od niego.

Jeśli zakładasz dyskusję aby konwersować z ludźmi to znaczy że jej temat Cie obchodzi. Nie da się rozpoczynać rozmowy na dany temat który cie nie interesuje
  • Odpowiedz