Wpis z mikrobloga

#wardega w odpowiedzi na słowa #gimper oczywiście już zaczął używać swojego manipulacyjnego doświadczenia i zaczął insynuować, że gimper chce ich zmanipulować i PORÓŻNIĆ między sobą i zrobić jakąś pseuda dramę #revo - #wataha XDDDDD

chłop się odkleił totalnie. Zaczął ofc przytaczać jakieś fragmenty, wyciagać argumenty z dupy, no że jakto tak, mamy poprostu podobne zdanie! To nic że na tych "spotkaniach" kanałów commentary wataha-revo BFFS XDD

I jeszcze przytaczanie jakiegoś toxic gimpera sprzed afery tefałenowej XDDD Każdy kto jest pełnoletni chyba pamięta "pozwałem gimpera", sławny materiał z uwagi i to jak toksyczne było to środowisko... chłop się zmienił o 180 stopni, zmienił kontent, ludzie wybaczyli (ale nie zapomnieli o człowieku jajo) i jest git. No ale musi wataszka dać "pstryczka" i przywołać jakiś toxic-filmik z przeszłości, choć jak ktoś wardędze wypomni boobsmana to "hurr durrr to było lata temu :((( NO PRZECIEŻ PRZEPROSIŁEM I WOGOLE TO BYŁY MOJE KOLEŻANKI HURR DURRRR!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
@tanczjakcizagramkolego: Boi się #!$%@?, że revo może będzie chciał pokazać jaja. Przecież jak revo ruszył by sprawę Decathlonu to już w zasadzie było by po wardędze
Zwłaszcza w tej chwili gdzie ekipa organizuje wielkie wydarzenie charytatywne i na tę okoliczność odłożyli nieporozumienia z nitro na bok, już nie wspomnę, że wycofali swoje produkty z pro ruskich sklepów