Wpis z mikrobloga

@Shin-chan: To jest zachowanie tak bardzo wpisujące się w pewien schemat xD Dokładnie tak samo jak ci co robią sobie stado dzieci których nie są w stanie w żaden sposób utrzymać ani wychować.
  • Odpowiedz
@Shin-chan: No i co w tym złego ?
Raz gadałem z kimś w #!$%@? sławny na temat pomocy, w sensie on prowadził spotkanie i padło takie pytanie.

I odpowiedział prosto z mosto, że nic tak go w życiu nie męczy jak to, że on dostaje dziennie 300 wiadomości, żeby pomóc "moje córce, matce, synowi, ojcu" itp.

Bo on jest sławny, ma pieniądze
  • Odpowiedz
@Shin-chan: Zastanawiam się czy laska nie chce wyciągnąć kasy na coś innego. Kupę rzeczy dla dzieci kupiłam na olx, czasem można kupić rzeczy w dobrym stanie za grosze.
Obstawiam że nie chodzi jej o to żeby gesslerowa kupiła te rzeczy i jej wysłała, tylko żeby puściła jakiś ładny przelew ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shin-chan w sumie Madzia nie miała wyboru. Bo dałaby hajsy jednej Grażynie, to zaraz miałaby całe stada Grażyn krzyczących dej. A nie zweryfikujesz czy dana Grażyna faktycznie wyda tą kasę na Ukraińców
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shin-chan: to jest właśnie myślenie większości ludzi. Biorę na klatę, carpe diem i do przodu. A potem o jezu nie daje rady. Nie trzeba było przyjmować uchodźców. Każdy jest kowalem swojego losu.
  • Odpowiedz