Wpis z mikrobloga

Z głupkiem w tym przypadku mógłbym się zgodzić bo faktycznie nie sprawdziłem przed wysłaniem - mea culpa. Nie tłumaczę się absolutnie, ale niestety mam stwierdzoną dyslekcję i mimo znajomości zasad walę błędy. Nadinterpretacją natomiast jest to, że jestem ze wsi. Miasto prawie 100k here ( )
  • Odpowiedz
zwrócić do instytucji państwa polskiego


@adam-antoszewski: Kolejny mądry inaczej XD Są różnej maści organizacje pomocy społecznej, wyciąganie rączek do budżetu państwowego żeby finansowało wszelkie chciejstwo bo społeczeństwo "dej" przyzwyczajone to patologia.
  • Odpowiedz
@Anaheim: Ale tutaj jest mowa o sytuacji uchodźczej, a Polska jest sygnatariuszem ustaleń międzynarodowych w tej sprawie. I mamy obowiązek przyjąć uchodźców z kraju sąsiadującego objętego wojną. Natomiast w jaki sposób to Polska przeprowadzi to już decyzja polskiego rządu. Moim zdaniem:

1) Ukraina to duży kraj - za uchodźców powinno się uważać tylko osoby z obwodów, które objęte sa a) okupacją rosyjską b) prowadzone są tam bezpośrednie działania wojenne c) znajdują
  • Odpowiedz
@Shin-chan: wiele osób patrzy na takie "gwiazdy" jak na jakieś instytucje. A po drugiej stronie przecież też siedzi człowiek, który też ma swoje granice, nerwy, wytrzymałość. I WŁASNE pieniądze, do których inni mają oczekiwania, że wyda je z ich wolą.
Nie wiem ile sama bym wytrzymała wiadomości z prośbą o pomoc, obciążających dokładnych historii chorobowych obcych mi osób, wyrzygów jak to nie pomogłam, albo pomogłam źle, albo odpisałam nie tak...

Dobrze
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: @adam-antoszewski: stare #!$%@? też może zrobić jedną pożyteczna rzecz w życiu i się dołożyć do pomocy.

Celebryci to i tak degenerackie parchy na tkance społeczeństwa, powinno się od nich wymagać więcej, bo inaczej także w Polsce #!$%@? pokroju kardashianek będą pouczajac ludzi, że powinni ciężej pracować
  • Odpowiedz
@Jaca656565: Wymagać więcej w przypadku obrony Polski, czy w przypadku Polaków bycia uchodźcami, czemu nie. Ale tutaj mowa o Ukrainie i uchodźcach ukraińskich. A przecież nie wiadomo chociażby kto jaki ma stosunek wobec Ukraińców, a żyjemy w wolnym kraju, i każdy może mieć stosunek jaki uważa.
  • Odpowiedz