Wpis z mikrobloga

@Inch7allah na podstawie jej zachowania: płaczliwość, unikanie, spowolniony napęd, pesymizm, poddawanie wszystkiego w wątpliwość, nadmierne analizowanie, szukanie dziury w całym jakby inną rzeczywistość widziała.

Chyba przeszła terapię. Mam wrażenie że przez to nie się jej dogodzić.
@Agnsad: Rechocząca Laura też była w terapii, co nie przeszkadzało jej zaistnieć "przemiłym" charakterkiem i bierną agresją. To było dopiero nieułożenie psychiczne :D Jak dla mnie Dorota od Larwy i tak jest bardziej zrównoważona, a jej zachowanie nie musi być wynikiem jedynie tych epizodów, którymi nas raczy tv. Póki co reaguje i tak spokojnie, mając przed sobą faceta, który ma jedyny słuszny scenariusz na życie, nie pozostawia żadnej przestrzeni dla kompromisu
@Agnsad: To się nazywa bycie niesamodzielną mimozą. Rodzice by wyrzucili z domku, trzeba byłoby na siebie w końcu zarabiać i poznać życie, to energia by wróciła ( ͡° ͜ʖ ͡°) a bardziej - jakiekolwiek stery nas własnym życiem i werwa, odpowiedzialnosc
@Agnsad: Jak patrzyłem na zachowanie Maćka to sam ochotę miałem mu przyj*bać. Jedna chodząca ciepła klucha, żadnej decyzyjności, żadnej inicjatywy - jak mebel, gdzie nie postawisz, tam będzie stać. Z Karolem relacja ich teraz inaczej wyglada. Wspólnie coś robią itd. Iga widać było, że miała patologiczną przeszłość, bo relacja bez kłótni dla niej to nie relacja plus ciagle atencji szukała. Typowe zachowania dla ludzi z dysfunkcyjnych domów. Laura miała traumę z