Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o zapachach Zadig & Voltaire? Interesują mnie "this is him! freedom" oraz "this is love! for him". Są stosunkowo nowe, w necie za dużo o nich nie znalazłem, a ciekawy jestem jak z trwałością i projekcją. Docelowo szukam czegoś na wiosnę
#perfumy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JakubSynBazyla mam this is him i just rock. Polecam. This is him to kadzidło, wanilia, drewno i grejpfrut. Nieprzesłodzony, idealnie wyważony i suchy. Bardzo męski ale w taki młodzieżowy sposób. Just rock to wanilia, drewno i kadzidło. Słodszy i też suchy - taki Mercedes Club Black z wyraźnym kadzidłem. Zapachy są wieczorowe i raczej do dzinsów, skórzanej kurtki, wieczorowe. This is him idealne na wieczór wiosną i jesienią, just rock na
prodigium - @JakubSynBazyla mam this is him i just rock. Polecam. This is him to kadz...

źródło: comment_1649321451HnJGJ2DzEQW5h49vvk5i7i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JakubSynBazyla https://perfumehub.pl/zadig-%26-voltaire-this-is-him!-woda-toaletowa-dla-mezczyzn-100-ml-tester pierwszy z góry, najtańszy, tester ma korek. Inne wyszukaj w belce u góry. Generalnie perfumehub to wyszukiwarka cenowa legitnych perfum - więc korzystaj. https://perfumehub.pl/zadig-%26-voltaire-this-is-love!-pour-lui-woda-toaletowa-dla-mezczyzn-100-ml-tester Tylko pamiętaj, że this is him to tak jak napisalem zapach wieczorowy, ciezszy. Nie daily na wiosnę. Na dzień na wiosnę to raczej this is love jeśli Ci się podoba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JakubSynBazyla: wczoraj akurat dostałem próbkę this is US - czuje bardzo mocno dominującą wanilię (na początku to wręcz jakbym polał się olejkiem waniliowym :)) - dla mnie za mocno. Natomiast trwałość i projekcja na przyzwoitym poziomie, jakieś 5h po aplikacji nadal go czułem.
  • Odpowiedz
@JakubSynBazyla: testowalem w wachalni just rock ale jestem na nie, cos w stylu chemicznej tonki/wanilii i troche dziwnego drewna, nie jest to ulep ale pachnial tanio, mam tez probke tome 1 la purete i jest lepiej, ale dalej nie tsk zebym kupil flakon
  • Odpowiedz