Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Polska to taki wielki beta bankomat świata xD. Czy ty przegrywie przyjąłes już swoją dawkę madki z małym banderkiem? Zeleski oficjalnie powiedział że Ukraina idzie w ślady Izraela. Czyli jedna wielka bojówka nacjonalistyczna. Pulk Azow to będzie następny Bandera i będą im stawiane pomniki. Na biedackim polskim suchym cycku hodujecie sobie następnego sąsiada który narazie mówi że git gut polaczke. Ale jak się skończy wojna to znowu wróci UPA i polaczkowo będzie be. Proszę o minusy i zwyzywanie mnie od onucy. #wojna #ukraina
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prawda_w_moskwie: pomagać tak. Ale wy nadstawiacie dupsko do gangbangu. A i tak wyhodujecie sobie ukraiński ONR czy tego chcecie czy nie, po prostu przynajmniej przestańcie się z tego faktu cieszyć. To nie są moje słowa, prezydent kraju oficjalnie powiedział że Ukraina będzie tworzona na wzór Izraela. Czyli pełna zwrotka na prawo, nacjonalizm.
mogę być i dwoma onucami na raz


@Bombelek92: Powiem więcej, nawet nie możesz być niczym innym, choćbyś chciał, Wania. Taki już twój smutny los. Zorganizuj zbiórkę, że też jesteś potrzebujący. Wpłacę ci piątaka, jak ci braknie do pierwszego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zjadlbym_kebaba: xD. Jak zwykle polaczkowo nie widzi jak jest #!$%@? w kakao. W sumie ten naród jest #!$%@? od rozbiorów. Przyjedzie dziadek Joe zje picce powie poljak dobry i każdy dostaje orgazmu. Kompleks gównianego kraju. #!$%@? mnie to niemiłosiernie bo przez tą #!$%@? mentalność w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aegispolis: ja se siedzę w cieplutkim niemieckim domeczku. Na szczęście w kraju w którym mieszkam rząd myśli o ludziach i nie skacze i nie macha szabelką zapominając że szabelkę zabrali mu 300 lat temu i w rękach ma gówno. To Tobie #!$%@?ą kraj nie mi. Ja mam tylko paliwo droższe trochę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pansa: uwielbiam jak mówisz prawdę która nie jest aktualnie po linii i leci hejt. Znowu polaczki dały się zmanipulować, nawet się covid nie skończył, kukle sie nie zrosły a tu świat polakom znowu wsadza przęsło ogrodowe w dupe ale ważne że papa Joe zjadl picce i poklepał po ramieniu. Poljak zadowolony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aegispolis: trolling to moje hobby to raz ( ͡° ͜ʖ ͡°). A dwa wypisuje propolskie "głupoty". Gardzę ukrami tak samo jak ruskami. Jak dla mnie to oni są tym samym. W polszu jest teraz cuck-rush za miesiąc będzie płacz i #!$%@? tych ludzi na bruk bo się janusz połasił na 1200 dopłaty ale nie doczytał że to tylko na 2 miesiące. Jak zawsze w tym kraju robione