Wpis z mikrobloga

Dla większej przejrzystości zacząłem w moim sklepie dodawać filmy zamiast dużej ilości zdjęć.

Z moimi miernymi umiejętnościami fotograficznymi nie jestem w stanie odpowiednio pokazać jak rzeczy które robię realnie wyglądają - wg mnie na filmiku lepiej widać szczegóły i ogólny kształt, łatwiej zobaczyć je "całościowo"

Dla mnie to duży skok bo serio już szlag mnie trafiał ze zdjęciami, a teraz robię tylko dwa: dzienne + nocne + film i dzięki temu nie przekłamuje rzeczywistości, o co było dość łatwo przy samych zdjęciach. Nawet nie wiecie ile przy jednej sesji musiałem poświęcać czasu, żeby nie było na powierzchni refleksów zasłaniających szczegóły.

Przy okazji mała zajawka z nowej kolekcji którą właśnie skończyłem - niedługo będzie na pewno jakieś rozdajo, szczególnie że zrobiłem jednego takiego brokuła który ewidentnie będzie na wykop xD

#rozkminkrzaka #wlasnafirma

PS: wykop dalej nie zrobił absolutnie nic, żeby wrzucać tutaj porządne gify, więc w zasadzie jedynym sensownym portalem pozostaje gfycat. A szkoda, bo wolę imgura.
Jakby ktoś chciał tutaj cały folder:
https://imgur.com/gallery/wgGm6TO
  • 11
@tomcof15 ooo cześć :)

Pół na pół - przez ponad rok robiłem tylko rękodzieło i z tego się utrzymywałem ale najpierw pandemia a teraz inflacja i wojenny klimat dobiły moje rękodzielnicze starania, więc łapie różne roboty, zrobiłem C+E w międzyczasie no i szukam sensownej pracy we Wrocławiu.

Ale sensownej póki co nie ma ¯_(ツ)_/¯

No i szykuję się z otwieraniem sklepu na Etsy - może sprzedaż do USA da mi mały pocisk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bkwas: parę rzeczy mi się zdarzyło na etsy kupić, także lubię ten sklepik, ale to głównie narzędzia do jakiś tam moich bajerów. W każdym razie życzę powodzenia, nie ma to jak robić samemu na siebie. Może kiedyś dojdę do tego momentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomcof15 życzę Ci tego bo to dziwne połączenie wolności i wytworzonego przez samego siebie niewolnictwa - ale nie oddałbym tego teraz już chyba za nic.

... No może oddałbym za gigantyczna stabilność finansową xD

Powodzenia Mirek!
@throwaway2137 próbowałem - ale zero precyzji, strasznie się buja i zrezygnowałem z tego.

Ale planuje zrobić sobie sztywny "chwytak" którym będę mógł obracać a do tego porządny obracany stojak na którym będę mógł dać rzeczy i je nagrywać :)
@padobar: jasne - problem tylko jak dobrze "umocować" żywicowe tworki, żeby były stabilne a jednocześnie żeby uchwyty nic nie zasłaniały. Bo moje rzecz są mega "śliskie" jako że je poleruję do połysku dla jak największego efektu, dość często mam z tym problem bo gdzie nie ustawię tak mi wszystko zlatuje, nawet z mchu :D

Ale Turntable musi być, resztę jakoś ugryzę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bkwas: myślę że jakieś druciki, jakby palce, mogłyby dać radę. Ze 4-5 sztuk, mógłbyś je doginać w miarę potrzeb i wpisywałyby się w klimat

Sznureczek na kolejnym druciku może