Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
#wojna #ukraina #rosja
Obecnie prawie każdy ma smartfona, przez to na zamknięte discordy i fora trafia coraz więcej materiałów wideo z wojny. Mam cztery dychy na karku, jestem wychowany na rotten.com i obliczach śmierci, widziałem w życiu wiele mocnych rzeczy ale to czego dopuszczają się żołnierze obu stron to mnie przeraziło. Powinniśmy postawić mur, pola minowe i bombardować wszystko na wschód od naszych granic białym fosforem co kilka lat.
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomasztomasz1234: Ruscy mają większe możliwości i jest tego więcej ale Ukraińcy też nie są święci. Ciekawe czy Amerykanie też odwalali takie akcje tylko mają na tyle rozumu żeby nie wrzucać takich filmów do sieci.
a moj dziadek mowił ze najgorsi to ukraincy. O nich nawet bał sie myslec, jak ich wspominał to miał strach w oczach.


@doges: Tak mówiła moja prababcia, ale ona była uciekinierką z Wołynia. Chociaż Ukraińcy obecnie wykazują odmienność względem tamtych pokoleń. Gdyby moja prababka wiedziała co piszę to by mnie zbeształa. Niemcy nas też zabijali a dzisiaj są wzorem dla lewaków. Wygląda na to, że w życiu codziennym nie da się
@giguga no dobra, ale obecne pokolenia Ukraińców nie mordują niewinnych cywili, czego nie można powiedzieć o Kacapach. Tak więc sorry, równie dobrze komuś mogę wyszukać dziadka z Wehrmachtu i za niego zbesztać i #!$%@?, że ten ktoś się odcina od tego i jego poglądy są odmienne od dziadkowych. Starego drzewa nie przesadzisz, więc tu nie ma sensu przekonywać.
Dla obrony Ukraińców dodam, że gdyby ktoś najechał mój kraj i zabijał w nim ludzi to w odwecie do końca życia bym... z przyjemnością. Więc się nie dziwie temu co sam bym zrobił z nienawiści.
Nie napiszę co bo zaraz moderacja się zesra.
Gdyby moderacja wykopu w czasie wojny była ciałem dowodzącym to zabroniłaby obrony kraju i ludzi bo przecież nie wolno zabijać drugiego człowieka. (Zgrzyt zwojów w mózgu)
@ririsu12: mentalnosc narodów się nie zmienia. ruskie od pradziejów byli swołoczą, niemcy, prusaki, krzyzaki czy jak ich tam zwał od pradziejów chcieli zawojować cała europę i swiat, polacy od pradziejów szli kazdemu z pomocą, murzyni całe dnie lezeli pod palmą .... a ukraincy - ze niby się zmienili? hmmm Jak? kiedy? gdzie?
taka prawda, narodów nie da się zmienić.
¯\_(ツ)_/¯
@zdrapek: A najlepsze, że istnieją idealiści, którzy myślą, że zachowywaliby się inaczej w takich warunkach. Te wszystkie konwencje są o kant dupy potłuc co świetnie pokazała II wojna światowa. I na koniec, zrównując żołnierzy ukraińskich z kacapskimi trącisz trochę aromatem spoconych stóp
no dobra, ale obecne pokolenia Ukraińców nie mordują niewinnych cywili, czego nie można powiedzieć o Kacapach. Tak więc sorry, równie dobrze komuś mogę wyszukać dziadka z Wehrmachtu i za niego zbesztać i #!$%@?, że ten ktoś się odcina od tego i jego poglądy są odmienne od dziadkowych. Starego drzewa nie przesadzisz, więc tu nie ma sensu przekonywać.


@ririsu12: masz rację i też nieraz o tym pisałem, o dziedzictwie kulturowym poglądów. Temat