Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#nieruchomosci

Odziedziczylem mieszkanie o wartości blisko 500 tys. złotych, po tym jak dowiedziałem się o możliwościach które stwarza mi odziedziczenie tak dużego mieszkania zacząłem rozważać różne opcje, tj. wynajem, sprzedaż. Pochodzilem trochę po biurach posrednictwa nieruchomości i zacząłem rozeznawac temat. Na 6 biur tylko w dwóch powiedziano mi o prawdziwych warunkach współpracy, tj. o prowizji, o zwrocie nakładów przy zerwaniu umowy. W 4 innych każdy z cwanych agentów próbował wcisnąć się na jutro na robienie zdjęć, o tym jakie sa warunki współpracy nie informował LOL. Najlepsze były teksty o tym że to oni wycenia mieszkanie, po czym dopiero w 4 biurze powiedziano mi o tzw. operacie od rzeczoznawcy... który jest jakimś punktem odniesienia dla mnie i potencjalnego nabywcy do negocjacji a nie wyjęty z dupy kosztorys człowieka bez kwalifikacji.

Zacząłem więc bawić się w chodzenie po biurach by być świadkiem wlazenia mi w dupe przez ludzi którzy będąc lasymi na prowizje płaszcza się przede mna żeby już jutro robić zdjęcia i żebym tylko posprzatal mieszkanie na sesję zdjęciową LOL... Przychodze ze zdjęciami na komórce i widzę jak kluczą, kombinuja i jakimi padalcami sa ci agenci którzy nie wyjawiaja warunków współpracy lecąc sobie ze mna w chvja. Oni tracą czas, a ja wiarę w uczciwych ludzi... którzy dla tej prowizji na poziomie 15k są uprzejmi na siłę i zachowują jakby byli moimi butlerami...

Takie moje guilty pleasure żeby im zmarnować trochę czasu, zostawiając numer do jakiegoś przypadkowego randoma na pożegnanie... ( ͡° ͜ʖ ͡°) i napić się kawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624c57b2dd57b671078a85df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz