Wpis z mikrobloga

@masz_fajne_donice:
Fajnie, fajnie, ale to "sondaż" wykonany telefonicznie/komputerowo przez Ukraińską sondażownie na grupie 1557 osób.
Do tego wyniki zmanipulowane bo tylko 40% było na tak, 46% nie była pewna.
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: można i tak powiedzieć, okazałoby się czy sojusznicy by się nie odwrócili, jak dla mnie to można rzucać monetą jakby było, poza tym założę się że mamy gorszą armię niż Ukraina i przez jakieś różne wycieki zapewne 100 razy bardziej zinfiltrowaną
  • Odpowiedz
No platforma i SLD mówili że rosjanie są fajni ewentualnie mające złych przywódców. Kiedy prawica mówiła jak jest to była nazywana rusofobami
  • Odpowiedz
Ta inwazja na Polskę to trochę jakby zapytać ruskich "Czy R*sja powinna włożyć głowę do rozdrabniacza gałęzi, żeby udowodnić siłę?", a pijany motłoch z ochotą odpowiada "TAK!" xD
  • Odpowiedz
1554 respondents surveyed

troche malo osob zapytanych jak na 140mln kraj
@secs: A ile chciałeś pytać, 140mln? Wiesz jak działa statystyka? W Polsce sondaże wyborcze robi się na tysiącu osób, dobrze dobrana próba 1500 i losowe 1 500 000 wypluje Ci praktycznie identyczne wyniki.
  • Odpowiedz
Nie mam wątpliwości, że wielu Rosjan chciałoby odbudowania imperium, natomiast nie jestem pewien co do tego na ile prawdziwe są rzekome dane ukraińskiej organizacji, podczas gdy Ukraina walczy z Rosją.


@adam-antoszewski: Dzwonisz do jakiegoś ruska, pytasz się czy nazywa się tak i tak a potem zadajesz pytanie czy popiera misję wojskową (czy jak oni to nazywają). Każdy ogarnięty, nawet największy przeciwnik Putina powie, że popiera. Dlaczego? Bo nigdy nie wiadomo czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masz_fajne_donice: Kacapy nigdy nie były normalne ale z drugiej strony, wierzyć w jakiekolwiek "oficjalne" statystyki z tamtad to też trzeba być niezłym naiwniakiem.
  • Odpowiedz